Koniec linii D&G

5 Komentarzy
1 Zdjęcie
Środa, 28-09-2011

Koniec linii D&G

Wiadomość znana była od dawna. Teraz została ogłoszona oficjalnie. Duet Dolce & Gabbana kończy działalność linii D&G. Pokaz wiosenno – letniej kolekcji, który odbył się właśnie w Mediolanie, był ostatnią prezentacją marki.

D&G zostanie wcielona do głównej linii włoskiego domu mody. Projektanci są z decyzji zadowoleni i tłumaczą ją chęcią wzmocnienia kolekcji Dolce & Gabbana. Młodsza i tańsza linia była silnym motorem finansowym i rozwojowym firmy. Mimo to, panowie Domenico Dolce i Stefano Gabbana zdecydowali się powrócić do źródeł i skupić na marce-matce.

Włoskie domy mody – w przeciwieństwie do francuskich - znane są z tego typu podwójnej działalności. Główna, najbardziej prestiżowa kolekcja bardzo często wspierana jest młodszą, znacznie tańszą i bywa, że dużo gorszej jakości ofertą.   

www.dolcegabbana.com

AW

 • Śr., 28-09-2011 gość
  to bardzo przykre :(
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 28-09-2011 gość
  Naprawde szkoda, zwlaszcza, ze linia D&G zaskakiwala ciekawymi propozycjami i designem dla mlodszej klienteli, cenowo byla korzystniejsza od glownej lini, ale jakoscia od niej nie odbiegala.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 29-09-2011 gość
  gość (Środa, 28-09-2011) napisał:  Naprawde szkoda, zwlaszcza, ze linia D&G zaskakiwala ciekawymi propozycjami i designem dla mlodszej klienteli, cenowo byla korzystniejsza od glownej lini, ale jakoscia od niej nie odbiegala.


  Zgadzam sie z powyzszym komentarzem.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 29-09-2011 gość
  szkoda, ale jest jakas nadzieja, ze ubrania z tej linii zostana unikatami.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 29-09-2011 gość
  gość (Czwartek, 29-09-2011) napisał:  szkoda, ale jest jakas nadzieja, ze ubrania z tej linii zostana unikatami.


  super byly reniferki malowane na jedwabiu zima 2010/2011
  Odpowiedz Zgłoś