Kosmetyki organiczne Lilas Blanc

5 Komentarzy
1 Zdjęcie
Sobota, 05-06-2010

Kosmetyki organiczne Lilas Blanc

Z przyjemnością informujemy, że na polskim rynku pojawiła się marka uznanych, certyfikowanych kosmetyków organicznych Lilas Blanc.

Oferta jest skromna, ale dopracowana i dokładnie przetestowana, składa się z 9 produktów do twarzy i 2 do ciała. Wszystkie oznaczono certyfikatem Ecocert, nie zawierają parabenów ani silikonów, a ich formuły oparto wyłącznie na komponentach pochodzenia naturalnego. Głównym składnikiem aktywnym linii jest wyciąg z nowozelandzkiej paproci o właściwościach spowalniających procesy starzenia. Użyto także ekstraktów roślinnych i olejków o udowodnionych właściwościach pielęgnacyjnych. Opakowania są oszczędne, przyjazne środowisku, utrzymane w biało-zielonej szacie graficznej.

Ceny kształtują się w przedziale 99 - 199 zł.

Do kupienia w sklepach i aptekach internetowych – My Organic, Lumiere, Kokai, Vital Market i Apteka Internetowa.

MO

 • Sob., 05-06-2010 gość
  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Chcesz być modna tego lata????

  Wejdź na www.fashionata.pl

  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 06-06-2010 gość
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 06-06-2010 gość
  Na polskim rynku pojawiły sie również inne naturalne kosmetyki naturalne: LOGONA, LAVERA, SANTE, MARTINA GEPHARDT. Dostepne w sklepach internetowych. Wystarczy tylko wprowadzić w google. Np. www.logona.pl; www.greenline-sklep.pl
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 06-06-2010 gość
  Zapomniałam dodać, ze w dobrych cenach. Hitem są szampony Firmy duńskiej URTEKRAM oraz LAVERY. Świetne są również żele do mycia LOGONY. Warto również spróbować kremów firmy Sante oraz Martiny Gephardt.
  Wiele z tych kosmetyków posiada również oprócz Ecocertu rekomendację OKO TESTU firmy sprawdzającej i czuwającej nad składami kosmetyków. Zachęcam także do spróbowania płynu do higieny intymnej firmy PROVIDA.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 06-06-2010 gość
  gość (Niedziela, 06-06-2010) napisał:  Zapomniałam dodać, ze w dobrych cenach. Hitem są szampony Firmy duńskiej URTEKRAM oraz LAVERY. Świetne są również żele do mycia LOGONY. Warto również spróbować kremów firmy Sante oraz Martiny Gephardt.Wiele z tych kosmetyków posiada również oprócz Ecocertu rekomendację OKO TESTU firmy sprawdzającej i czuwającej nad składami kosmetyków. Zachęcam także do spróbowania płynu do higieny intymnej firmy PROVIDA.
  Jesli juz to GeBhardt. Sprzedawczyku ;-)))
  Odpowiedz Zgłoś