Kreatywny Dzień Dziecka – pomysły na prezenty dla najmłodszych

4 Komentarze
0 Zdjęć
Środa, 23-05-2012

Dzień Dziecka chętnie obchodzą młodsi, starsi i dużo, dużo starsi – w końcu każdy jest dla kogoś dzieckiem. O ile starsi na pewno chętnie opowiedzą o tym, co chcieliby dostać z okazji swojego święta, to maluchy i niemowlęta muszą całkowicie zdać się na wybór dorosłych. Jeżeli zabrakło Wam pomysłów, poniżej podsuwamy kilka naszych!

CucuHamak (Cena: 399 zł)
Z takiego prezentu najwięcej radości będą mieli rodzice zwłaszcza, gdy maluch ma problemy z zasypianiem. Dla małego człowieka sen jest bardzo ważny, bo sen to nie tylko odpoczynek, ale także wzmacnianie odporności i czas wydzielania się hormonu wzrostu, zabliźniania ran oraz regeneracji tkanek. Kołysanie i huśtanie to chyba najlepszy sposób na usypianie, bo przypomina maluchowi czas spędzony w łonie matki, natomiast taki hamak, dzięki lekkiej konstrukcji umożliwi również kołyszący wypoczynek na świeżym powietrzu i na urlopie.Angel 3 w 1 Baby Dan (Cena: 1 997 zł)
Jeżeli uznasz, że z hamaka maluch za szybko wyrośnie, to postaw na sprzęt, który będzie „rósł” razem z nim. Taki zestaw 1 w 3 to połączenie łóżeczka, leżaczka i krzesełka do karmienia, które funkcjonować może od narodzin przez kilka kolejnych lat dziecka. Jest poręczny, łatwy w użyciu i zajmuje niewiele miejsca, a do tego ten skandynawski design…Poduszka Buddy HomeCollection Doomoo (Cena: 339 zł)
Taka poduszka przydaje się już w czasie ciąży – relaksuje, odciąża kręgosłup i stawy, a przyszłej matce pomaga w zasypianiu. Jak skorzystać może z niej maluch? Nawet podczas karmienia czy zabawy, ale każdy znajdzie dla niej setki zastosowań!Maskotki edukacyjne Skip Hop
(Cena: 93 zł)
Kryją w sobie mnóstwo niespodzianek, zachęcają do zabawy, stymulują rozwój emocjonalny i ruchowy pociechy – grają, piszczą, grzechoczą, mają wbudowane lusterko – niespodziankę, gryzak do zabawy i wiele haftowanych elementów. Do wyboru małpka, miś lub piesek.


Magiczny wystrój pokoju
Piankowa mata edukacyjna pod stópkami, z której zbudować można konia (Cena: 189 – 239 zł), a nad głową rozgwieżdżone niebo dzięki lampce-projektorowi Bee Happy Pabobo (Cena: 99 zł) – dzięki takim upominkom świat malucha zyska zupełnie nowy wymiar.

AG

 • Śr., 23-05-2012 Gość
  Ten mały rudy wygląda jak Dexter :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 23-05-2012 Gość
  mały od mat wymiata - fajne minki:-) i maty też super
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 23-05-2012 Gość
  hamaki wyglądają rewelacyjnie:)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 23-05-2012 Gość
  a maskotki skip hopy to u nas był hit:)
  Odpowiedz Zgłoś