Krem Even Better Skin Tone Clinique

3 Komentarze
1 Zdjęcie
Sobota, 19-12-2009

Krem Even Better Skin Tone Clinique

Even Better Skin Tone Correcting Moisturizer SPF 20 Clinique to krem nawilżający, który wspomaga kurację i wzmacnia ochronę skóry przed już istniejącymi przebarwieniami i zapobiega ich powstawaniu w przyszłości. Ten krem to odpowiedź na dręczące wiele osób problemy z nierównomiernym kolorytem skóry lub hiperpigmentację.

Krem zapobiega powstawaniu i zmniejsza widoczność miejsc o nadmiernej pigmentacji, przeciwdziała pojawianiu się nowych przebarwień, rozbija i rozprasza istniejące przebarwienia nadając im formę mniej widocznych cząstek na powierzchni skóry, a samej skórze nadaje bardziej jednolity odcień, pomaga zbierać i usuwać ‘pył’ melaninowy poprzez złuszczanie.

Cena: 255 zł (50 ml)

Kupisz w dobrych perfumeriach.

http://www.clinique.com.pl/

AWP

 • Sob., 19-12-2009 gość
  Ten krem w USA kosztuje 42.5$, i do tego pare kosmetykow dostaje sie za darmo z tej firmy. Przeliczcie sami ile przeplacacie w Polsce za te produkty.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 19-12-2009 gość
  gość (Sobota, 19-12-2009) napisał:  Ten krem w USA kosztuje 42.5$, i do tego pare kosmetykow dostaje sie za darmo z tej firmy. Przeliczcie sami ile przeplacacie w Polsce za te produkty.  o kurde ale chamstwo
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 02-03-2012 Gość
  kupiłam dziś serum z tej samej linii w UK za 39 funtów i dwa opakowania po 30ml tego kremu dostałam gratis :))
  Odpowiedz Zgłoś