Krem wyszczuplająco – ujędrniający Clarins

5 Komentarzy
1 Zdjęcie
Sobota, 08-08-2009

Krem wyszczuplająco – ujędrniający Clarins

Specjalistyczny produkt pielęgnacyjny do stosowania w przypadku miejscowego odkładania się tkanki tłuszczowej i uporczywego cellulitu.

Receptura opatentowana przez Clarinsa zapewnia potrójne działanie: redukcja uporczywych krągłości i wyszczuplenie bioder, redukcja uporczywego cellulitu i poprawienie urody skóry. Wyciągi z hortonii i baccharisu zapobiegają tworzeniu się uporczywego cellulitu, pochodna krzemu ujędrnia tkanki, wyciąg z peruwiańskiej rośliny ogranicza magazynowane tłuszczów.

Cena: około 200 zł za 200 ml. W Perfumerii Tagomago – za 154 zł

MWW

 • Sob., 08-08-2009 JADWIGA
  DROGIE KOBIETY!
  CZY ONI BIORA NAS ZA IDIOTKI? GDYBY KREMY WYSZCZUPLAJACZ RZECZYWISCIE DZIALAY; KAZDA Z NAS MIALABY SYLWETKE MODELKI.NIESTETY TRZEBA TROCHE POCWICZYC ORAZ OGRANICZYC SPORZYWANIE SLODYCZY I TLUSZCZY!!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 08-08-2009 gość
  Droga Jadwigo:)
  czytając Twój komentarz można stwierdzić, że wakacje Tobie nie służą. Jeżeli w dalszym ciągu nie jesteś w stanie pojąć co mam na myśli to weź proszę chociaż słownik ortograficzny chcąc zasypywać nas swoimi złotymi myślami.
  JADWIGA (Sobota, 08-08-2009) napisał:  DROGIE KOBIETY!CZY ONI BIORA NAS ZA IDIOTKI? GDYBY KREMY WYSZCZUPLAJACZ RZECZYWISCIE DZIALAY; KAZDA Z NAS MIALABY SYLWETKE MODELKI.NIESTETY TRZEBA TROCHE POCWICZYC ORAZ OGRANICZYC SPORZYWANIE SLODYCZY I TLUSZCZY!!!!

  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 08-08-2009 gość
  JADWIGA (Sobota, 08-08-2009) napisał:  DROGIE KOBIETY!CZY ONI BIORA NAS ZA IDIOTKI? GDYBY KREMY WYSZCZUPLAJACZ RZECZYWISCIE DZIALAY; KAZDA Z NAS MIALABY SYLWETKE MODELKI.NIESTETY TRZEBA TROCHE POCWICZYC ORAZ OGRANICZYC SPORZYWANIE SLODYCZY I TLUSZCZY!!!!  Wyszczuplaja, NIE ODCHUDZAJA. Ale trzeba czasu i cierpliwosci.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 09-08-2009 gość
  kremy antycellulitowe działają całkiem nieźle ... ale nie tej firmy clarinsem można sobie co najwyżej zniszczyć skórę...polecam sorayę i kolastynę tańsze i bardziej skuteczne
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 10-08-2009 gość
  JADWIGA (Sobota, 08-08-2009) napisał:  (...)ORAZ OGRANICZYC SPORZYWANIE SLODYCZY I TLUSZCZY!!!!  a co tłuszcze mają do tego?!? trzeba być ograniczonym, by wierzyć, że z tłuszczu odkłada się tkanka tłuszczowa. A tak NIE JEST! Nadmiar węglowodanów tylko i wyłącznie sprzyja powstawaniu wałeczków
  Odpowiedz Zgłoś