Kremy Perfekcyjny lifting 800 i 801 na noc i dzień Maria Galland Paris

1 Komentarz
2 Zdjęcia
Środa, 03-02-2010

Kremy Perfekcyjny lifting 800 i 801 na noc i dzień Maria Galland Paris

Perfekcyjny lifting 800 i Perfekcyjny lifting 801 Maria Galland Paris to kremy na noc i dzień o przedłużonym działaniu przeznaczone dla skóry szarej, zmęczonej i pozbawionej energii.

Stopniowe i przedłużone uwalnianie składników aktywnych odbywające się w zależności od potrzeb skóry zapewnia widoczny efekt liftingu i nawilżenia. Skóra odzyskuje witalność i energię. Jest miękka, sprężysta, a owal twarzy napięty i gładki.

Faktor energizujący – liposomy łączące w sobie Q-10 oraz L-karnitynę zapewniają skórze energię i chronią przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Pozyskiwany z niemodyfikowanych genetycznie nasion soi CB kompleks wzmacnia komórki i pomaga im bronić się przed skutkami stresu. Stworzony z alg i kwasu poliglikolowego CCPG kompleks podtrzymuje nawilżenie i zwiększa witalność. Liposomy fosfolipidowe regulują syntezę podstawowych komórek w naskórku, chronią przed utratą wody, wygładzają zmarszczki i drobne linie. Kwas hialuronowy i witamina E spowalniają procesy starzenia skóry dzięki przeciwdziałaniu wolnym rodnikom. Bogaty w witaminę C i kwasy tłuszczowe ekstrakt z Limnanthes Alba przedłuża i wzmacnia efekt nawilżenia skóry. Kompleks AHA z proteinami z pszenicy i allantoiną poprawia funkcje ochronne, zapobiega odwodnieniu i wygładza. Krem na dzień zawiera dodatkowo filtry UV chroniące przed szkodliwym działaniem promieniowania UV, fotostarzeniem i przebarwieniami.

Ceny:
Krem perfekcyjny lifting 800 na noc: 690 zł (50ml)
Krem perfekcyjny lifting 801 na dzień: 439 zł (50ml)

Adresy autoryzowanych salonów znajdziesz tutaj.

Kremy Perfekcyjny lifting 800 i 801 na noc i dzień Maria Galland Paris

AW

  • Śr., 03-02-2010 gość
    pic na wodę znam tę markę poza jednym może dwoma zabiegami które są fajne ale efektów poza tym nie ma więc za krem 600 zł to lekka przesada
    Odpowiedz Zgłoś