Królowa kapeluszy

25 Komentarzy
28 Zdjęć
Poniedziałek, 18-06-2012

Mówi się o niej królowa kapeluszy. Eksperci od nakryć głowy przyznali jej nawet tytuł „Hat Person of the Year” (na liście wcześniejszych wyróżnionych są między innymi Johnny Depp i Brad Pitt).

Kate Middleton jest aktualnie największą ikoną mody Wielkiej Brytanii. Nie ma takiego wyjścia księżnej, by media szczegółowo nie omówiły jej stylizacji. Każda sukienka, pantofle i dodatki są dokładnie analizowane i zwykle entuzjastycznie chwalone.

Szczególną uwagę zwraca się na kapelusze. Do tego stopnia, że dwa z tych, w których wystąpiła Kate, trafią niedługo na aukcję. Pod młotek pójdą modele, które nie były nigdy własnością księżnej, ale które Kate wypożyczała na różne okazje z wypożyczalni Get Ahead Hats  jeszcze zanim wyszła za mąż za Williama. Chodzi o czarny, słomkowy model w kształcie dysku ozdobionego piórami od Philipa Somerville’a oraz o wykonany z organzy kapelusz z kolekcji Aurora. W pierwszym Kate wystąpiła na uroczystości wręczania Williamowi Orderu Podwiązki w 2008 roku, drugi założyła na ślub przyjaciół w 2010.

Wypożyczalnia zapewnia, że oddane przez Kate kapelusze nie wróciły już do obiegu.

Aukcja zaplanowana jest na 26 czerwca. Licytację przeprowadzi dom aukcyjny Kerry Taylor, ten sam, który w zeszłym roku sprzedał przezroczystą sukienkę Kate Middleton za Mówi się o niej królowa kapeluszy. (oryginalnie kupioną za 30 funtów). Przewiduje się, że kapelusze zostaną zlicytowane za około 1-1,5 tys. funtów.

http://www.kerrytaylorauctions.com

AW

 • Pn., 18-06-2012 cxz
  Jak żyć?
  ZARABIAJ poprzez klikanie w reklamy. Więcej informacji pod adresem-knebraska@gmail.com
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 18-06-2012 Gość
  ładnemu we wszystkim ładnie!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 18-06-2012 Gość
  Piękna kobieta, dodaje uroku monarchii.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 18-06-2012 Bogdan C
  Gość (Pn., 18-06-2012) napisał:

  zawsze zostanie Kate to nie błękitna krew wraz z jej wejściem do tej rodziny kończy się epoka błękitnej krwi a więc upadek monarchii. To będzie ostatni król Wielkiej Brytanii. Zresztą zgodnie z przepowiednią Nostradamusa ( będą bezdzietni)


  Ja nie mam błękitnej krwi a jestem Bogdan, nie Boguś. Gdybym był kobietą to zapewnie zmieniłbym nazwisko na męża, co ona zrobiła, chociaż przypominam - nie mam błękitnej krwi. Przepowiednie są psu na budę warte, tym bardziej że najczęściej ktoś wymyśla po fakcie i rozsyła plotkę "Nostradamus mówił ..."
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 18-06-2012 Aneta
  Większość z tych nakryć głowy to toczki a nie kapelusze.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 18-06-2012 Gość
  12 najbardziej mi się podoba :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 18-06-2012 nxgcg
  juz nie moge na nia patrzec
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 19-06-2012 Gość
  guga (Pn., 18-06-2012) napisał:

  Mysle .ze stroje mamy tylko nie umiemy nosic nic na glowie.


  Już w latach 40 ub.wieku to wyjasniono- Na hasło komuchów nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie oficera była jedna odpowiedź - nie pomogą dobre chęci z gówna gwiazdki nie ukręcisz ..... a nuworysz w norkach do ziemi wygląda....
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 19-06-2012 Gość
  Z kapeluszem jest tak jak z frakiem - dopiero w trzcim pokoleniu ,ale patrząc na obenych dorobkiewiczów to i 6 pokoleń nie pomoże
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 22-06-2012 pusik
  Gość (Pn., 18-06-2012) napisał:

  zawsze się zastanawiałam,jak takie małe "coś" trzyma się na głowie...


  takie cos trzyma sie na opasce, albo na mocnym grzebieniu. zamawialm kilka razy w Polsce w pracowni Allure i o dziwo, mozna tanczyc, a kapelusik dalej na miescu ;-)))
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3