Kryształowe brwi - będzie hit?

3 Komentarze
8 Zdjęć
Poniedziałek, 16-04-2012

Paski z kryształami w różnych kolorach i kształtach naklejane na brwi to potencjalnie największy hit przyszłego sezonu. Już dziś piszemy o nim i obserwujemy czy przyjmie się na ulicach a nie tylko wybiegach dla modelek.

Najnowszy trend biżuterii na brwi zaprezentowała marka Chanel podczas przedsezonowych pokazów na jesień i zimę 2012 (tzw. “pre-season fashion show”).

Autorem tego świeżego pomysłu, który umiejętnie łączy pomysł na biżuterię z innowacyjnością makijażu jest dyrektor kreatywny Działu Makijażu Chanel - Peter Philips.

Phillips we współpracy z Maison Lesage stworzył unikalną kolekcję ozdób na brwi bazując na szkicach nikogo innego jak samego Karla Lagerfelda. Każda naklejka jest połączeniem kamieni półszlachetnych, kryształów, pereł i cekinów. Naklejone na brwi podkreślają, przerysowują je i nadają twarzy bardziej asymetryczny i geometryczny wygląd. Kolory są bezkompromisowe: zieleń, purpura, krwista czerwień. Nie ma miejsca na skromną czerń czy brąz.

Czy nowy pomysł się spodoba? Czy wam się podoba? Przekonamy się, na ile będzie to powszechny trend pod koniec 2012 roku.

AWP

 • Pn., 16-04-2012 bei
  to lepszy pomysł, niz depilowanie w niteczkę i kreslenie brwi z pomocą cyrkla:)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 17-04-2012 butterfly
  okropne, możliwe tylko na pokazie.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 13-05-2012 Gość
  - TO NIE BĘDZIE HIT. Jakby ktoś zobaczył na mieście kobietę z takimi naklejkami na brwiach to by pomyślał, że uciekła ze szpitala psychiatrycznego.
  Odpowiedz Zgłoś