Kuchnia Daisy's Cooker

8 Komentarzy
2 Zdjęcia
Środa, 01-04-2009

Kuchnia Daisy's Cooker

Jako mama 4-letniej dziewczynki wiem, ile radości sprawia dziewczynkom zabawa w gotowanie.

Kuchnia Daisy's Cooker to bardzo kolorowa kuchnia z akcesoriami dla dziewczynek, które najczęściej obserwując i naśladując mamę, znakomicie wcielają się w jej rolę. Mając taką kuchnię można zapraszać gości na przyjęcie.

Cena: 335 zł

Kupisz w sklepie internetowym petitbaby.

Kuchnia Daisy's Cooker

MK

 • Śr., 01-04-2009 lolaoooooooo
  no ładna jest przeciez. jakbym miała 4 lata to chciałabym taką
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 01-04-2009 gość

  Za to Twój komentarz jest PRZElux.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 01-04-2009 gość
  Jako była 4-letnia dziewczynka wiem, z jakim obrzydzeniem patrzyłam na czynność gotowania. O wiele fajniejsze było majstrowanie przy zabawkach mechanicznych.
  Pewnie dlatego teraz jestem inżynierem i zarabiam na tyle porządnie, że do gotowania mogę zatrudniać płatną panią domu. :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 01-04-2009 gość
  Ja jak byłam mała to nie pociągało mnie takie normalne gotowanie;) udawałam, że jestem czarownicą i mieszałam ze sobą jakieś świństwa typu keczup, herbata, liście, błoto, kisiel itd., a potem próbowałam tym karmić innych;) ze dwa razy nawet się udało;D. Ta kuchnia ze zdjęcia jest absolutnie słodka, jeśli czyjeś dziecko lubi bardziej "tradycyjne" gotowanie, to czemu nie?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 01-04-2009 gość
  To juz wiemy dlaczego w polskich restauracjach serwuja takiego PAWIA!

  gość (Środa, 01-04-2009) napisał:  Ja jak byłam mała to nie pociągało mnie takie normalne gotowanie;) udawałam, że jestem czarownicą i mieszałam ze sobą jakieś świństwa typu keczup, herbata, liście, błoto, kisiel itd., a potem próbowałam tym karmić innych;) ze dwa razy nawet się udało;D. Ta kuchnia ze zdjęcia jest absolutnie słodka, jeśli czyjeś dziecko lubi bardziej "tradycyjne" gotowanie, to czemu nie?

  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 02-04-2009 gość
  zabawa w gotowanie może być frajdą, pod warunkiem, że z prawdziwym jedzeniem i w prawdziwej kuchni. poza tym pokutuje stereotyp, że jak dziewczynka, to jej od razu trzeba sprawić badziewną imitację kuchni... niech się uczy na kurę domową. bueh. nie popieram.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 15-04-2009 elizkahh
  Marzyla mi sie taka kuchnia, ale w moich czasach takich nie bylo... :(
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 22-03-2011 gość
  choc towary oferowane w sklepie petitbaby wydaja sie dosc atrakcyjne zdecydowanie nie polecam zakupow w tym sklepie, , bardzo dlugi czas oczekiwania i bardzo utrudniony kontakt a raczej jego brak odstrecza a nie zacheca, tak si e nie robi luksusowych zakupow i wlascicielom podpowiadam , nie ma sie czym chwalic... to jest raczej luksus przez bardzo male l....
  Odpowiedz Zgłoś