L'Eau Serge Lutens

3 Komentarze
1 Zdjęcie
Poniedziałek, 22-02-2010

L'Eau Serge Lutens

„Chciałem stworzyć „anty-zapach”, którego nuty pozostawiają trwałe poczucie noszenia na sobie „czystości” a nie perfum” – tak o najnowszym zapachu opowiada ich twórca Serge Lutens. Nie chodzi o wypieranie innych zapachów, a o na nowo przywróconą, oryginalną przyjemność ubierania się w zapach.

L'Eau jest sprzeciwem wobec presji wypełniania powietrza syntetycznymi woniami. Najnowsza kompozycja Serge Lutens urzeka czystością i świeżością, dając poczucie naturalnej harmonii. „Antyperfumy” L'Eau skierowane są do kobiet i mężczyzn.

Projekt powstał około 15 lat temu, ale został zarzucony. Znany z oryginalnych, orientalnych kompozycji Lutens wrócił do niego wiele lat później, pewny czego chce. Poczucie czystości jakie mamy zaraz po kąpieli, naturalnie świeże otoczenie, świeża pościel i biała, wyprana i wyprasowana koszula to wyobrażenie luksusu, które zawiera się w L'Eau. 

Cena:
L'Eau (EDP, 100ml): 400 zł
Kupisz w autoryzowanych perfumeriach.

AW

 • Pn., 22-02-2010 Me2
  Mam go. Jest świetny. Do Douglasów wejdzie dopiero na początku marca...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 22-02-2010 BasiaWarszawa
  ja ostatnio kupilam Eternal Magic Avonu - jest naprawde piekny.delikatny, jasminowo-waniliowy,sprawia wrazenie jakby otulal.polecam
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 26-03-2010 gość
  Me2 (Poniedziałek, 22-02-2010) napisał:  Mam go. Jest świetny. Do Douglasów wejdzie dopiero na początku marca...


  przed godziną zaaplikowałam go sobie w Douglasie, rozczarował mnie prawdę powiedziawszy. Taki ,,zwyczajny" i pospolity, jak nie Lutens.
  Odpowiedz Zgłoś