Lampa O-space Foscarini

6 Komentarzy
2 Zdjęcia
Piątek, 02-05-2008

Lampa O-space Foscarini Zaprojektowana przez Luca Nichetto i Gianpietro Gai lampa idealnie wpasowuje się w trend urządzania wnętrz w klimacie lat siedemdziesiątych.

Jej kształt jest opływowy, rewelacyjnie skupiający i oddający światło. Materiały, z których została zrobiona, to wysokiej klasy poliuretan połączony z chromem. Do wyboru pomarańczowa i biała.

Cena $1 373 czyli 3 020 złotych, do kupienia w sklepie Hivemodern.

O możliwościach wysyłki do Polski przeczytasz tu.

Lampa O-space Foscarini

MO

 • Pt., 02-05-2008 gość
  mamy XXI wiek, po co komu lampa w stylu lat siedemdziesiatych, ehh. Bardziej sie nadaje na urzedzenie agencji lub biura niz mieszkania.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 02-05-2008 mom
  gość (Piątek, 02-05-2008) napisał:  mamy XXI wiek, po co komu lampa w stylu lat siedemdziesiatych, ehh. Bardziej sie nadaje na urzedzenie agencji lub biura niz mieszkania.


  jak to po co?!?!?! to, ze mamy xxi wiek wcale nie oznacza ze wszyscy musza byc podporzadkowani nowoczesnemu, kanciatemu, minimalistycznemu stylowi. ja kocham styl retro na przyklad i nie zamierzam sie poswiecac dla trendu ;]
  a lampa, swoja droga, wlasnie przywodzi mi na mysl styl nowoczesny, niz z lat siedemdziesiatych.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 02-05-2008 gość
  powiem tylko tyle : ciekawa. Nie zachwyca z pewnością, ale do odpowiedniego wnętrza może pasować. Poza tym ostatnio lata 7o są dość popularne na zachodzie.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 02-05-2008 gość
  jeśli ktoś nie jest obeznany w temacie, to zapewne nie wie, że moda lat siedemdziesiątych powraca do łask. ja jestem zafascynowana ogólnie wiekiem XX, więc ta lampa jest dla mnie bombowa..!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 02-05-2008 gość
  Cudne... ze wskazaniem na biało-szarą.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 13-05-2008 gość
  a mi się nawet nawet podoba
  Odpowiedz Zgłoś