Lato z muzyką, filmem i teatrem. Przewodnik festiwalowy

0 Komentarzy
Środa, 05-06-2013

Orange Warsaw Festival jest już co prawda za nami, ale w najbliższych miesiącach nadal będzie, gdzie się wybrać. Z festiwalową walizką  wciąż będzie można wyskoczyć do Gdyni, Katowic czy Krakowa. Do sierpnia w Polsce królować, jak co roku, będą festiwale muzyczne. Wokaliści i kapele wzbogacą także program pozostałych wydarzeń – teatralnych i filmowych.

Festiwalowy maraton rozpocznie się pod koniec czerwca i skończy dopiero we wrześniu Festiwalem Selector (6 – 7 września) w Warszawie, który do stolicy przeniósł się z Krakowa. Do tej pory odbędzie się co najmniej 10 innych wartych uwagi imprez.

Poprzednie Zdjęcie 1/11 Następne

Malta Festival Poznań, 24 czerwca – 20 lipca 2013, Poznań

Malta Festival Poznań, 24 czerwca – 20 lipca 2013, Poznań

Malta Festival Poznań kiedyś był festiwalem teatralnym, dziś raczej cyklem przeróżnych wydarzeń kulturalnych. Jego organizatorzy zabiegają o uwagę, zapraszając gwiazdy muzyczne.

 

W tym roku w stolicy Wielkopolski w ramach festiwalu zagra Kraftwerk. Koncert grupy odbędzie się 28 czerwca. Festiwal zamknie występ zespołu Atoms For Peace, którego twarzą jest Thom Yorke, lider Radiohead. Cały czas odbywać się będą także spektakle. Karnet na 10 dowolnych przedstawień kosztuje 120 zł.