Lekcje jazdy off-road Land Rover

5 Komentarzy
4 Zdjęcia
Wtorek, 11-03-2008

Lekcje jazdy off-road Land Rover

Terenowy samochód Land Rover, ostre zjazdy i podjazdy, mokre, miękkie podłoże, kamienie, połamane drzewa i inne nieprzewidziane przeszkody – rajdy samochodowe off-road cieszą się coraz większą popularnością i coraz częściej kuszą również zupełnych amatorów. Szkoła jazdy Land Rover proponuje szybki i praktyczny kurs prowadzenia samochodu w trudnych warunkach off-road.

W Północnej Karolinie pod okiem doświadczonych instruktorów zupełni nowicjusze lub doświadczeni kierowcy mają okazję zmagać się z przeszkodami, które na drodze stawia im natura. Kierowanie, hamowanie, pokonywanie wzniesień, potoków i radzenie sobie z ogromnymi kamieniami, które leżą na trasie przy zachowaniu całkowitej kontroli nad pojazdem nie jest rzeczą łatwą. Jest za to umiejętnością, którą można posiąść, i która dostarcza całe mnóstwo adrenaliny i sportowych emocji.

Szkoła znajduje się w legendarnej rezydencji Biltmore w Asheville w Północnej Karolinie.
Dwugodzinny kurs kosztuje $325 (około 750 zł). Cena obejmuje 3 kierowców lub jednego kierowcę i dwóch pasażerów oraz lunch. Konieczne jest posiadanie ważnego prawa jazdy.  

Rezerwacji można dokonać tutaj.

Lekcje jazdy off-road Land Rover

Lekcje jazdy off-road Land Rover

Lekcje jazdy off-road Land Rover

AW

 • Wt., 11-03-2008 gość
  off-road? a czy czasem wszystkie drogi w polsce nie sa "offowe"?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 11-03-2008 Ginks
  gość (Wtorek, 11-03-2008) napisał:  off-road? a czy czasem wszystkie drogi w polsce nie sa "offowe"?  hehe no większość na pewno :D
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 11-03-2008 zelek
  fajny news, ale moze znacie jakies takie kursy blizej, w polsce lub przynajmniej europie?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 13-03-2008 gość
  takie emocje można kupić w okolicach Bielska-Białej za niewielkie pieniądze. Fakt, jeździ się starym Patrolem, ale wrażenia są super. Polecam
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 31-12-2008 gość
  zapraszamy do Krakowa 9i nie tylko)

  www.integracja4x4.pl

  pozdrawiam
  Herbi
  505 91 75 75
  Odpowiedz Zgłoś