Lekkość i elegancja - laptop DELL XPS 15z

3 Komentarze
2 Zdjęcia
Piątek, 29-07-2011

Lekkość i elegancja - laptop DELL XPS 15z

Dell do niedawna kojarzył nam się z solidnymi komputerami, zapełniającymi biura korporacji. Trwały, wygodny, ale bez polotu. Koniec z takim wizerunkiem. Marka pozwala dobierać obudowy swoich laptopów, jak buty do ulubionej sukienki. A zatem personalizacja, indywidualny dobór gadżetów nabrały również kolorów u tego producenta. W dwóch modelach notebooków Dell Inspiraton 15R i 17R można wybrać sobie oryginalną obudowę, którą kreowali uznani projektanci Opi czyThreadless. Firma zapowiada, że to dopiero początek „kolorowej rewolucji”. Wkrótce mamy zobaczyć kolejne dzieła sztuki na obudowach notebooków.

Warte przypomnieć, że Dell nie pierwszy raz łączy swoją ofertę z działalnością charytatywną. Kupując limitowaną serię i (PRODUCT)RED, można przyczynić się do zbierania funduszy na walkę z epidemią AIDS w Afryce. Notebooki sprzedawane są z klasyczną, czarną obudową, którą bardzo łatwo można zmienić. Ceny designerskich obudów od 119zł.

www.dell.pl

Lekkość i elegancja - laptop DELL XPS 15z

DM

 • Pt., 29-07-2011 gość
  ale to 15z ma miec taka obudowe czy 15R??
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 29-07-2011 gość
  osobiscie nie polecam della 15z... Moja dziewczyna kupila go sobie rok temu w czerwcu 2010. Teraz mamy lipiec 2011 roczna gwarancja wlasnie wygasla i laptop nagle przestal dzialac. Po prostu wrocila do domu wieczorem i sie nie zalaczyl... nie spadl nie robila z nim nic siedzial na biurku caly czas i nagle przestal dzialac. taka moja opinia
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 01-08-2011 gość
  Szkoda zniszczyć taką obudowę, dlatego polecam takie coś http://nostalgiadesign.pl/pl/po…
  Odpowiedz Zgłoś