„Let’s talk about fashion, czyli polska moda od podszewki” - warsztaty w Centrum Cybernetyki

9 Komentarzy
1 Zdjęcie
Czwartek, 21-01-2010

„Let’s talk about fashion, czyli polska moda od podszewki” - warsztaty w Centrum Cybernetyki

„Let’s talk about fashion, czyli polska moda od podszewki” to cykl warsztatów dotyczących mody i jej projektowania. Organizatorem projektu jest warszawskie Centrum Cybernetyki. Interaktywne warsztaty rozpoczną się 19 lutego od spotkania „Po co mi staż u Zienia?”, które poprowadzi Maciej Zień. Kolejnymi gośćmi będą między innymi Hania Rydlewska z Exclusiv, Krzysztof Stróżyna, Tomasz Ossoliński, Thannah Draper, Basia Metelska i Monika Jakubiak.

Pomysłodawczyni przedsięwzięcia, dyrektor artystyczny Centrum Cybernetyki Monika Jakubiak tłumaczy: „warsztaty są interaktywne, zakładają wymianę między uczestnikami i twórczą atmosferę, w której mają powstać pomysły i nowe rozumienie mody. Chcemy zapoczątkować oddolną rewolucję branży modowej, umożliwiać projektantom lepszą sprzedaż i wspierać rozwój mody polskiej”.

20 i 21 lutego w Centrum Cybernetyki powstanie „Pop up shop”, sklep z modą polskich twórców. 

„Let’s talk about fashion, czyli polska moda od podszewki”
Start: 19.02.2010 godzina 19
Ul. Cybernetyki 2, Warszawa
Wstęp: 20 zł

AW

 • Czw., 21-01-2010 gość
  To jest Polska właśnie,projektanci bez dobrego wykształcenia po szkołach zawodowych kopjujący projekty innych .
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 21-01-2010 gość
  Masz racje 100% takie warsztaty powinny prowadzić dziewczyny z one eighty to one są po najlepszych uczelniach w Londynie,a nie jakiś niewykształciuch Zień masakra
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 21-01-2010 gość
  o przepraszam ale Krzysztof Stróżyna jes młodym projektantem , który ukończył elitarna szkołe projektowania w Londynie saint martin`s...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 21-01-2010 gość
  Nie ukończył szkoły tylko kurs a to jest wielka różnica
  uczyć sie 3 miesiace a trzy lata
  gość (Czwartek, 21-01-2010) napisał:  o przepraszam ale Krzysztof Stróżyna jes młodym projektantem , który ukończył elitarna szkołe projektowania w Londynie saint martin`s...

  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 21-01-2010 gość
  Temat warsztatu z Zieniem to "Po co mi staż u Zienia?" - nie chodzi tu o wypromowanie znanej twarzy, którą jest Zień, TYLKO pokazać jak taki sobie Zień doszedł do tego co ma i ile jest to wszystko warte.
  Są zaproszeni też inni goście po renomawanych uczelniach artystycznych oraz ludzie z modą związani i mający o tym pojęcie. Więc tekst o Zieniu jest trochę nie na miejscu! Po za tym, może własnie warto na ten warsztat przyjsc i posluchac, ze zeby byc znaczacym projektantem w tym kraju to trzeba np. tak jak Zien bardzo dlugo i ciezko na to pracowac!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 21-01-2010 gość
  O jakiej "pracy"myślisz?Chyba nie o tych kieckach które niby projektuje
  gość (Czwartek, 21-01-2010) napisał:  Temat warsztatu z Zieniem to "Po co mi staż u Zienia?" - nie chodzi tu o wypromowanie znanej twarzy, którą jest Zień, TYLKO pokazać jak taki sobie Zień doszedł do tego co ma i ile jest to wszystko warte.Są zaproszeni też inni goście po renomawanych uczelniach artystycznych oraz ludzie z modą związani i mający o tym pojęcie. Więc tekst o Zieniu jest trochę nie na miejscu! Po za tym, może własnie warto na ten warsztat przyjsc i posluchac, ze zeby byc znaczacym projektantem w tym kraju to trzeba np. tak jak Zien bardzo dlugo i ciezko na to pracowac!

  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 21-01-2010 gość
  Przez żoładek do serca przez łóżko do kariery
  gość (Czwartek, 21-01-2010) napisał:  O jakiej "pracy"myślisz?Chyba nie o tych kieckach które niby projektuje

  gość (Czwartek, 21-01-2010) napisał:
  Temat warsztatu z Zieniem to "Po co mi staż u Zienia?" - nie chodzi tu o wypromowanie znanej twarzy, którą jest Zień, TYLKO pokazać jak taki sobie Zień doszedł do tego co ma i ile jest to wszystko warte.Są zaproszeni też inni goście po renomawanych uczelniach artystycznych oraz ludzie z modą związani i mający o tym pojęcie. Więc tekst o Zieniu jest trochę nie na miejscu! Po za tym, może własnie warto na ten warsztat przyjsc i posluchac, ze zeby byc znaczacym projektantem w tym kraju to trzeba np. tak jak Zien bardzo dlugo i ciezko na to pracowac!


  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 22-01-2010 gość
  uwielbiam bijącą zazdrość i zawiść z internetowych "gości", którzy dokonują wpisów na portalach. Człowieku, może przyjdź na ten warsztat i posłuchaj co Maciej Zień ma do powiedzenia. Ciekawe czy wtedy będziesz taki odważny i zadasz mu pytanie jak udało mu się stać celebrytą w Polsce albo że uważasz, iż jego dorobek projektanta to tylko parę sukienek i nic więcej, więc dlaczego jest wokół niego taki szum medialny(?)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 22-01-2010 gość
  nie przesadzaj jakie to sukienki,dlaczego nie projektuje nic innego ?
  Odp;bo sukienki najłatwiej
  gość (Piątek, 22-01-2010) napisał:  uwielbiam bijącą zazdrość i zawiść z internetowych "gości", którzy dokonują wpisów na portalach. Człowieku, może przyjdź na ten warsztat i posłuchaj co Maciej Zień ma do powiedzenia. Ciekawe czy wtedy będziesz taki odważny i zadasz mu pytanie jak udało mu się stać celebrytą w Polsce albo że uważasz, iż jego dorobek projektanta to tylko parę sukienek i nic więcej, więc dlaczego jest wokół niego taki szum medialny(?)

  Odpowiedz Zgłoś