Limitowana edycja Nokii E90

4 Komentarze
4 Zdjęcia
Czwartek, 13-12-2007

Limitowana edycja Nokii E90

Z okazji 10-lecia Communicatora firma Nokia oraz portal Bankier.pl wprowadzają limitowaną edycję telefonu Nokia E90 Communicator, wyposażoną w aplikację giełdową mInwestor Bankier.pl.

Posiadacz telefonu Nokia E90 Communicator Limited Edition ma możliwość monitorowania w czasie rzeczywistym wszystkich niezbędnych dla inwestora danych. Są to m.in.: kursy walorów występujących na GPW (indeksów, akcji, instrumentów pochodnych), arkusze zleceń, listy transakcji na danym instrumencie, wykresy intraday i historyczne.

Aplikacja mInwestor Bankier.pl sprawia, że posiadacz telefonu Nokia E90 Communicator Limited Edition ma dostęp do pełnych danych płynących z parkietu praktycznie w tym samym momencie, w którym są one publikowane przez system giełdowy. W bezpośredni sposób przekłada się to na korzyści wynikające z podejmowania dużo szybszych, a co za tym idzie pewniejszych decyzji inwestycyjnych. Jest to pierwsze na rynku w pełni mobilne narzędzie, które może w czasie rzeczywistym dostarczać dane o notowaniach z GPW.

Nokia E90 Communicator Limited Edition to wyjątkowa seria 1 000 sztuk telefonów wyróżniających się unikalnym oznaczeniem obudowy oraz oryginalnym tematem podkreślającym ich wyjątkowość. Dodatkowo w pakiecie znajdują się: słuchawka Bluetooth BH-200 oraz karta pamięci 2GB.

Cena: 3 999 zł

Limitowana edycja jest dostępna w sklepach Vobis wyłącznie na terenie Polski.

www.tylko1000.pl

Limitowana edycja Nokii E90

Limitowana edycja Nokii E90

Limitowana edycja Nokii E90

MWW

 • Czw., 13-12-2007 Marcin z Wrocławia
  Znając polskie realia to na bank nie obsługuje polskiej giełdy. Mam taką opcję w macu, faktycznie działa ale podaje informację tylko z rynku amerykańskiego
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 13-12-2007 gość
  stary przeciez aplikacje napisal polski portal finansowy Bankier.pl. a oni się głownie z polskim rynku skupiaja

  [/cytat]
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 13-12-2007 gość
  Mamten telefon tyle , ze bez "gieldy" i stwierdzam iz rewelacyjny nie jest. Stanowczo polecam motorole V8 lub Nokie N95
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 14-12-2007 gość
  palmtop jest lepszy, wykresy na nim lepiej widać
  Odpowiedz Zgłoś