Limitowana seria regatowych zegarków Audemars Piguet

8 Komentarzy
2 Zdjęcia
Wtorek, 22-05-2007

Limitowana seria regatowych zegarków Audemars Piguet Z okazji prestiżowych America's Cup i z myślą o sukcesach szwajcarskiego Team Alinghi,  marka Audemars Piguet stworzyła limitowaną serię zegarków przeznaczonych dla żeglarzy, którzy wystawiając siebie na ekstremalne, regatowe warunki oczekują całkowitej niezawodności sprzętu, jakiego używają.

Zegarek został wykonany ze specjalnego, węglowego, super-lekkiego włókna. Ma bezpieczny, idealnie zintegrowany z całością pasek. Regatowy stoper i ręcznie wykonane, precyzyjne detale sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających. Dość toporny wygląd jest siebie wart, w końcu należy do żeglarskiej elity i ma być wyrazem jej siły, wytrzymałości i walki z każdą przeciwnością.

Cena: $23 100 (około 65 000 zł)

Wykaz salonów sprzedaży i dystrybutorów znajduje się tutaj. W Polsce zegarki Audemars Piguet można kupić w La Boutique Suisse na ul. Chmielnej 9 w Warszawie.

Limitowana seria regatowych zegarków Audemars Piguet


 

AW

 • Wt., 22-05-2007 gość
  Koszmarny!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 22-05-2007 gość
  gość (Wtorek, 22-05-2007) napisał:  Koszmarny!


  taki wygląd jakie warunki w których ma się sprawdzać :P
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 22-05-2007 gość
  Pływam na żaglach i uważam, że ten zegarek jest absolutnie cudowny. musi być toporny. na żaglach trzeba kontorlowac wiele spraw, to chcę miec chociaż peność, że jak o coś zawadze to nie utopię zegarka.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 22-05-2007 żell.
  Ten zegarek jest tak toporny, że mógłby z powodzeniem służyć do wbijania gwoździ.
  A kto powiedział, że uczestnicy America's Cup mają na pokładach młotki...

  Dla mnie jako estety jest uosobieniem takiej designerskiej wiochy, takiego totalnego udupienia ideałów smukłości i minimalizmu.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 23-05-2007 gość
  wyglada jak dodatek do jakiejs babskiej gazetki
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 25-05-2007 gość
  Ładne, ciekawe jak z awaryjnością? Ostrzegam przed kupnem CITIZEN "Radio Controlled, Eco-Drive AS2031-57E" - dziadostwo, w okresie 2-uch. m-cy. Trzy razy w serwisie za pierwszym razem wymieniono go niby na nowy, ale uszkodzony z widocznymi śladami użytkowania, za trzecim razem wymienionośrodek i dalej radio kontrol nie działa właściwie, (zbyt mała czułość odbiornika radiowego) a jest to zegarek dość drogi. Jeszcze raz ostrzegam przed kupnem tego modelu !!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 26-10-2007 gość
  Mam takiego Citizena i jestem z niego bardzo zadowolony . Swoją drogą ludzie zielonego pojęca nie macie o zegarkach ... Firmy biżej wam pewnie znane takie Casio, Timex i inne tego typu, robią zegarki które mają sprawdzać się w terenie a nie ładnie wyglądać , KHS i Luminox ,cechują się przedewszystkim dużą wytrzymałością i są naprawde wiele wytrzymać Audemars jest bardzo dobrą firmą i robi piękne zegarki , ten akurat jest przeznaczony dla żeglarzy i nie jest typowym zegarkiem do garnituru czy nawet do stroju codziennego . Podejrzewam , że większość z was miała by problem żeby wogóle tego typu zegarekiem się posługiwać ... Tak jak na przykład w zegarkach lotniczych z Tachymetr - em :] o klasie Audemarsa swiadczy to że posiadają w swojej ofercie kilka Tourbillion-ów . Jest to AP przewyższa wiele popularnych marek ...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 26-10-2007 gość
  Esteći sie kurde znaleźli ...
  Odpowiedz Zgłoś