Lodówka Ardo Onlyou Vintage

Tagi: Ardo, lodówki, AGD
33 Komentarze
1 Zdjęcie
Poniedziałek, 14-07-2008

Lodówka Ardo Onlyou Vintage
Jeśli lubisz eksperymentować, a nuda w twoim domu to twój największy wróg, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. A dokładniej - dla twojej kuchni.

Zapewne znane już Wam lodówki marki Ardo z serii Vintage, których design i kolorystyka jest rodem z lat 50-tych, poszerzyły swoją kolekcję o linię Onlyou. Co w niej jest takiego nadzwyczajnego? Otóż nawet nie to, że nadrukowane są na jej powierzchni różne kolorowe wzory czy obrazy. Wyróżnia ją to, że sam projektujesz wygląd lodówki. Jakie zdjęcie wyślesz, z takim wizerunkiem będziesz mieć jedyną i niepowtarzalną lodówkę. To od Ciebie zależy, czy wybierzesz na wzór ulubione zdjęcie, obraz czy staromodny plakat.

Cena: około 4 000 – 4 500 zł w zależności od wymiarów i sklepu.

Do kupienia w sklepach oferujących produkty Ardo na terenie całej Polski.

http://www.ardovintage.pl

Produkty Ardo znajdziesz w porównywarce cen Radar.pl

PD

 • Śr., 05-11-2008 panna Krysia
  moja siostra kupiła sobie taka lodówke do swojej kuchni, ale ostatnio mi powiedziała, że gdyby teraz miała sobie nowa lodówke kupic, to kupiłabym klasyczną, najlepiej z powłoka titanium. Ja własnie sobie kupiłam z powloka titanium formy lg
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 18-01-2009 krysiakc
  po 4-ech latach użytkowania lodówki jestem strasznie zawiedziona -lodówka przestała działać.Po wezwaniu serwisanta okazało się ,że jest to wada fabryczna -użyto złego materiału do instalacji chłodniczej -wyciekł gaz -.Do kogo mam się zwrócić o rozwiązanie problemu?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 16-07-2012 Gość
  Najtańsze ogrzewanie domu http://www.infrapanel.pl oraz sauny na podczerwień http://infrasauna.pl
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4