Louis Vuitton w Polsce od czerwca!

41 Komentarzy
4 Zdjęcia
Środa, 27-02-2013

Ciąg dalszy doniesień  o premierze Louis Vuitton na polskim rynku. O planach słynnego paryskiego domu mody piszemy już od dwóch lat. Pierwsza poważna nadzieja pojawiła się w związku z budową domu towarowego vitkAc. To tam zadebiutowały takie marki jak Gucci, Bottega Veneta, Lanvin i Yves Saint Laurent. Butiku Louis Vuitton jednak zabrakło. 

Informacja o wejściu marki na polski rynek pojawiła się ponownie pod koniec ubiegłego roku (zobacz: Louis Vuitton wchodzi do Polski). Wiarygodne źródła potwierdzały wiadomość, a w Warszawie faktycznie zarejestrowano spółkę Louis Vuitton Polska. Zabrakło tylko daty, zamiast której pojawiło się niewiele mówiące „wkrótce”. Wczoraj portal centrów handlowych RetailNet poinformował, że znany jest już prawie dokładny czas wielkiego i mocno wyczekiwanego otwarcia. Pierwszy butik Louis Vuitton ma zostać otwarty w warszawskim vitkAcu do końca czerwca 2013 roku, czyli już niedługo.

Informację potwierdzili przedstawiciele firmy LVMH. W Warszawie będzie można kupić torebki ze słynnym monogramem, kolekcję skórzanych akcesoriów, dodatki (okulary, szale), obuwie oraz damską i męską kolekcję odzieży

Wiadomość tym cenniejsza, że Bernard Arnault, prezes grupy LVMH, poinformował niedawno, że planuje mocno zwolnić globalną ekspansję Louis Vuitton (zobacz: Louis Vuitton zmienia taktykę). Szybkie tempo rozwoju sprzedaży, a więc coraz lepszy i łatwiejszy dostęp do produktów francuskiej marki mają negatywny wpływ na luksusowy wizerunek Louis Vuitton. Zarząd poinformował, że wstrzymując otwarcia nowych salonów, skupi się na poprawie obsługi w już istniejących sklepach, a zamiast częstych premier produktowych, które przynoszą gigantyczne zyski, większą uwagę poświęci ponadczasowym klasykom i najbardziej ekskluzywnym produktom wykonywanym na zamówienie.

W kontekście zapowiedzi takich zmian otwarcie butiku w Polsce po raz kolejny stanęło pod znakiem zapytania. Planów jednak nie zmieniono. Wcześniej podjęte decyzje zostaną zrealizowane i w lecie torebkę z najsłynniejszym monogramem na świecie będzie można kupić nad Wisłą

AW

Louis Vuitton w Polsce od czerwca!

Do czerwca otwarty zostanie pierwszy w Polsce butik Louis Vuitton

 • Louis Vuitton w Polsce od czerwca!
 • Louis Vuitton w Polsce od czerwca!
 • Louis Vuitton w Polsce od czerwca!
 • Louis Vuitton w Polsce od czerwca!
 • Czw., 04-07-2013 Gość
  To smutne - być głupią babą. masz rację. ;-)

  Gość (Wt., 05-03-2013) napisał:

  to smutne - być ofiarą mody.  :))))) (Śr., 27-02-2013) napisał:

  Oj zaskoczę Was - niektórych stać.. sama dotychczas jeździłam po LV do Berlina, teraz już nie będę musiała, to wprost fantastyczna wiadomość! Niech jeszcze udostępnią sprzedaż internetową a będę w siódmym niebie. Mój pierwszy zakup w PL to będzie LV Metis :) Pozdrawiam wielbicielki marki!

  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4 5