Luksus na życzenie - Warsaw Concierge Group 

26 Komentarzy
2 Zdjęcia
Piątek, 29-07-2011

Luksus na życzenie - Warsaw Concierge Group 

Warsaw Concierge Group to kameralna agencja dedykowana osobom, które cenią sobie dyskrecję i obsługę na najwyższym poziomie. Agencja oferuje swoim klientom kompleksową, osobistą obsługę z zakresu concierge. Doświadczony zespół konsultantów szybko i profesjonalnie realizuje zlecenia luksusowe: codzienne, biznesowe, turystyczne i eventowe. Wszystko doskonale dopasowane do potrzeb i wymagań klienta. Dzięki sprawdzonym kontaktom wiele spraw „niemożliwych” załatwionych jest tutaj sprawnie i skutecznie.

Warsaw Concierge Group pozwala oszczędzać czas i skutecznie ułatwia funkcjonowanie w zabieganej - zawodowej i prywatnej – codzienności.

Warsaw Concierge Group 
Ul. Wilcza 22/8
00-544 Warszawa
tel. +48 22 378 16 55

http://www.warsaw-concierge.com/

Luksus na życzenie - Warsaw Concierge Group 

AW

 • Pt., 29-07-2011 gość
  :D:D

  www.nienasyceni.pl - forum erotyczne
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 29-07-2011 gość
  gość (Piątek, 29-07-2011) napisał:  ciekawe skąd taka pewność ze to podróbki? ;-)


  bo to widac na pierwszy rzut oka ;) po krzyzaku i kolkach
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 29-07-2011 gość
  jaki to "concierge"? ich oferta to mydło i powidło, eventy, rekrutacje, gift bags, marketing, CSR, impresariat i jeszcze sto innych rzeczy czyli a nuż coś wypali. Myślę, że jedyna prawdziwa i namacalna sprawa to ten zespół muzyczny :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 29-07-2011 gość
  Spisy treści z książek chyba przepisali, co za rozrzut choćby w dziale Biznes: "Rekrutacja pracowników i kontrola jakości, wprowadzenie nowej marki na rynek i tworzenie pozytywnego klimatu dla rozwoju oferty, przygotowanie merytoryczne do negocjacji i wsparcie podczas ich trwania, budowanie relacji z instytucjami państwowymi lub opracowanie zasad społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstwa."

  Kulczyk na pewno to łyknie plus występ zespołu.
  No dobra, nie czepiam się, już fajnie jak czasem luxlux da coś śmiesznego a nie tak wszystko na poważnie
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 30-07-2011 gość
  nie wiem o co wam chodzi, przecież to logiczne, że wszystkim nie zajmuje się jedna i ta sama osoba, tylko różni fachowcy zatrudnieni w tej firmie. to, że firma ma szeroki wachlarz usług jest jej zaletą a nie wadą... zresztą pewnie nikt z was nie korzystał ani z ich usług, ani usług podobnej firmy, więc opinia publiczna z was żadna.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 30-07-2011 gość
  gość (Piątek, 29-07-2011) napisał:  skoro taki luksus i " na najwyższym poziomie" to może warto byłoby usunąć z firmy kopie i podróbki krzeseł i nie pokazywać ich na zdjęciu w takim artykule, śmierdzi wiochą i brakiem wiedzy..


  powiedz coś więcej, bo serio mnie to zainteresowało. co to za firma i skąd wiesz, że to podróbki?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 30-07-2011 gość
  gośćdrak (Piątek, 29-07-2011) napisał:  trzeba być chorym i mocno przerażonym socjopatą aby korzystać z takich usług  Albo po prostu mieć kasę...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 30-07-2011 gość
  gość (Piątek, 29-07-2011) napisał:  jaki to "concierge"? ich oferta to mydło i powidło, eventy, rekrutacje, gift bags, marketing, CSR, impresariat i jeszcze sto innych rzeczy czyli a nuż coś wypali. Myślę, że jedyna prawdziwa i namacalna sprawa to ten zespół muzyczny :)


  korzystałam z usług concierge kiedy mieszkałam za granicą i akurat nie dziwi mnie ta rozpiętość usług. Concierge na którego warto wydać trochę kasy to dziś nie tylko osoba która przywiezie nam koszule z pralni czy wezwie hydraulika. Takie firmy powinny mieć szeroką sieć sprawdzonych kontaktów i wydaje mi się oczywiste, że nie realizują wszystkich tych usług samodzielnie. A zespół.... ten akurat nic mi nie mówi ;-))
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 30-07-2011 gość
  concierge to taki prywatny niewolnik ....posprzątaj, pozałatwiaj i nie przestawaj się uśmiechać :DDDD
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 30-07-2011 gość
  gość (Piątek, 29-07-2011) napisał:  gośćdrak (Piątek, 29-07-2011) napisał:
  trzeba być chorym i mocno przerażonym socjopatą aby korzystać z takich usług
  masz jakiś problem? mama cię nie kochała?


  ...a ojciec tylko w nocy??? hahahahah
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3