Luksus na życzenie - Warsaw Concierge Group 

26 Komentarzy
2 Zdjęcia
Piątek, 29-07-2011

Luksus na życzenie - Warsaw Concierge Group 

Warsaw Concierge Group to kameralna agencja dedykowana osobom, które cenią sobie dyskrecję i obsługę na najwyższym poziomie. Agencja oferuje swoim klientom kompleksową, osobistą obsługę z zakresu concierge. Doświadczony zespół konsultantów szybko i profesjonalnie realizuje zlecenia luksusowe: codzienne, biznesowe, turystyczne i eventowe. Wszystko doskonale dopasowane do potrzeb i wymagań klienta. Dzięki sprawdzonym kontaktom wiele spraw „niemożliwych” załatwionych jest tutaj sprawnie i skutecznie.

Warsaw Concierge Group pozwala oszczędzać czas i skutecznie ułatwia funkcjonowanie w zabieganej - zawodowej i prywatnej – codzienności.

Warsaw Concierge Group 
Ul. Wilcza 22/8
00-544 Warszawa
tel. +48 22 378 16 55

http://www.warsaw-concierge.com/

Luksus na życzenie - Warsaw Concierge Group 

AW

 • Niedz., 31-07-2011 gość
  Dajcie spokój w dawniejszym okresie Concierge to po prostu był oddźwierny i dozorca we francuskich kamienicach dopiero potem wszedł do Hoteli... Te wszystkie nowomowy przyprawiają o ból pały zwykłych ludzi!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 31-07-2011 gośćmia
  Po przeczytaniu tych wszystkich komentarzy będę zmuszona udać się na terapię sajko. Nie mogę się z tym pogodzić, że nigdy nie będzie mnie stać na usługi takiej firmy. Nic tylko siąść i zapłakać. Albo chociaż Persen zarzucę. Poza tym, troszkę za krótki ten "artykuł" z wyklepanymi sloganami, etc. Zacznijcie od rzetelnego biura prasowego.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 01-08-2011 gość
  gość (Piątek, 29-07-2011) napisał:  ciekawe skąd taka pewność ze to podróbki? ;-)


  skoro nie wiesz jak wygląda oryginał krzesla Eamsow produkowany przez firme Vitra to nie zabieraj glosu, mam nadzieje ,ze klienci korzystajacy z takich uslug wiedza o co chodzi..
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 23-11-2011 Gość
  Swoje słyszałam o tej firmie...
  Haha.
  Chociaż biuro na ładne wygląda. Chyba, że to zdjęcie z neta ! buhehe
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 16-08-2012 Gość
  [/author]
  skoro nie wiesz jak wygląda oryginał krzesla Eamsow produkowany przez firme Vitra to nie zabieraj glosu, mam nadzieje ,ze klienci korzystajacy z takich uslug wiedza o co chodzi..[/author]
  chyba chodziło Ci raczej o Eames
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 25-07-2013 Perle
  Perle Noire Concierge firma, która dba o klienta oferując usługi ułatwiające życie. Zajmujemy się m.in. organizacją czasu wolnego oraz spraw bieżących, imprez firmowych, wesel, rezerwacjami oraz organizacją biletów na wydarzenia kulturalne i sportowe. Ponadto Perle Noire Concierge jest w stanie spełnić nawet te najbardziej niecodzienne życzenia klientów. Usługi świadczone przez Perle Noire Concierge są skierowane do osób, które cenią sobie wygodę, luksus i czas. ... Kontakt: ... ul. Madalińskiego 67B/38 ... 02-546 Warszawa ... Tel.: 690523510 ... www.perlenoireconcierge.pl ... Polub nas na FB-> https://www.facebook.com/PerleN…
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3