Luksus tylko dla wybranych

1 Komentarz
4 Zdjęcia
Środa, 05-12-2012

Kolejny pomysł jak zarobić na dobrach luksusowych to elitarny serwis internetowy VeryFirstTo. Strona oferuje ekskluzywne produkty i udział w wydarzeniach tym osobom, które chcą być pierwszymi i jedynymi właścicielami drogich towarów czy usług.

VeryFirstTo działa na zasadzie klubu dla członków. Oni pierwsi dowiadują się o premierze nowego zapachu, unikalnej kolekcji biżuterii albo najnowszej linii butów. Właściciele sklepu zagospodarowali w ten sposób głód posiadania ekskluzywnych rzeczy i niszę na rynku dedykowaną bogaczom, którzy i tak wydadzą przecież pieniądze, pomimo recesji.

Serwis oferuje m.in. odzież, produkty do domu, biżuterię, kosmetyki, dzieła sztuki, gadżety. wydarzenia. Są to takie marki jak np. Alexander McQueen, Moleskine, Bose, Paul Smith, Alessi, Stella McCartney, Eve Lom, Tom Dixon.

Kupującym doradzają eksperci i koneserzy, rekomendujący najbardziej prestiżowe oferty. Wśród nich znaleźli się projektant Giles Deacon, modelka Poppy Delevigne i Michael Ward, dyrektor zarządzający Harrodsa.

veryfirstto.com

EM

  • Czw., 06-12-2012 leon
    Przechodząc do meritum bogaci moga wszystko i chwała im za to.
    Odpowiedz Zgłoś