Luksusowa marka: La Perla

11 Komentarzy
16 Zdjęć
Wtorek, 07-08-2012

Historia marki sięga 1954 roku. Wtedy to Ada Masotti postanowiła spróbować swoich sił. Zainwestowała całą energię i środki finansowe, aby otworzyć mały warsztat krawiecki w Bolonii o nazwie La Perla. Wcześniej nie pracowała, zajmowała się domem. Kiedy uszyła swoją pierwszą kolekcję chodziła od drzwi do drzwi żeby ją sprzedać. Od początku działalności kibicował jej mąż.

Jej rzemieślnicze umiejętności prawie od razu zapewniły i klientów i rozgłos. Do dnia dzisiejszego precyzja wykonania oraz jakość są znakiem firmowym marki, która osiągnęła międzynarodowy sukces. Cały asortyment produkowany jest wyłącznie we Włoszech. Uważa się, że La Perla zrewolucjonizowała branżę ekskluzywnej bielizny i strojów kąpielowych. W bikini tej firmy chodziła dziewczyna Jamesa Bonda.

La Perla to ekspert od ''kultury ciała''. Zmysłowe kreacje łączą rzemiosło najwyższej jakości oraz włoskie wzornictwo, innowacyjność i tradycję. Przy powstawaniu bielizny wykorzystywane są m.in. prawdziwe koronki oraz technika Frastaglio. Jest to tradycyjny florencki sposób szycia, bardzo precyzyjny, eksponujący najmniejsze szczegóły.

Idea, która przyświeca firmie to sprawienie aby każda kobieta poczuła się jak królowa. Elegancka, stylowa i z klasą. Marka ma także swoją linię perfum.

http://www.laperla.com

EM

  • Śr., 22-08-2012 Gość
    Gość (Śr., 08-08-2012) napisał:

    na duży biust najlepsza FELINA ! SPRAWDZONE POLECAM i mają piekne wzory i kolory!

    Nie zauwazylam??? A mam duzy biust od dawna.
    Odpowiedz Zgłoś
1 2