Luksusowa opieka medyczna: wiosenny remanent zdrowotny

6 Komentarzy
3 Zdjęcia
Wtorek, 27-03-2012

Z organizmem jest jak z samochodem: obowiązkowy przegląd służy lepszej i dłuższej eksploatacji. Wszyscy o tym wiemy, ale jeśli nie ma żadnych niepokojących symptomów, zazwyczaj odkładamy badania lekarskie na później. Regularna profilaktyka jest jednak niezbędna. Kliniki i przychodnie, oferują teraz klientom liczne udogodnienia. Czasem wizyta u lekarza może przypominać bardziej zabieg w luksusowym spa niż gabinecie. Standardem są już prywatne pokoje zabiegowe, osobisty lekarz i pielęgniarka. Coraz częściej skorzystać można z transportu oferowanego na terenie całego miasta, kraju a nawet Europy. Do wyboru są samochody i podróż samolotem. Jedna z nowojorskich klinik zainwestowała ostatnio w pierwszy tego typu luksusowy ambulans. Gdyby nie wyposażenie medyczne, można by go pomylić z pokojem w drogim hotelu. W środku znajdują się m.in.  mahoniowe meble, tapicerka z aksamitu, skórzane wykończenia, plazma, wi fi. 

Dla osób, które brak wolnych terminów w kalendarzu traktują jako dobrą wymówkę, uniemożliwiająca kontrolną wizytę u lekarza, przygotowywane są specjalne oferty zdrowotne. Kompleksowe badania w ciągu jednego dnia to dopiero luksus oszczędzający czas. Takie pakiety diagnostyczne dla zapracowanych dostępne są w ramach usługi VIP Care. Wszystkie niezbędne badania wykonywane są w tym samym miejscu w ciągu jednego dnia. Na początku, jeszcze przed wizytą, przeprowadzany jest szczegółowy wywiad zdrowotny, który pozwoli zaplanować odpowiednie badania. Cała diagnostyka i konsultacje trwają łącznie ok. 4-6 godzin, a wyniki dostępne są już nazajutrz. Do dyspozycji jest osobisty koordynator medyczny, który towarzyszy pacjentom i koordynuje cały harmonogram wizyty.

Koszty pakietów dla kobiet i mężczyzn: 800 - 1890 zł

Więcej informacji tu www.vipcare.pl

EM

 • Wt., 27-03-2012 krotki
  mam nadzieje ze NFZ JUZ SIE BOI ZE STRACI TE NASZE MILIONOWE SKLADKI
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 28-03-2012 Gość
  Fajna rzecz, tylko drogo
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 31-03-2012 koty
  dlaczego tych uslug niema jak za komuny wszystko mozna bylo zalatwic
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 26-04-2012 helen
  znajoma robila tam badania i byla zadowolona i mowila ze za taka opieke to ona moze nawet placic
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 06-05-2012 zoska
  mam wizytę tam zarezerwowaną po majówce, no ciekawa jestem co to za cuda, ale lekarzy mają znanych i podobno dobrych
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 07-05-2012 Kris
  idealne to bylo dla mnie zpracowanego i zestresowanego, narzeczona mnie wygonila, miesiac caly sie zbieralem...ale bardzo bylem zadowolony, zaleta za ta cene jest zaoszczedzony CZAS - wsyztsko w jednym miejscu w jednym czasie
  Odpowiedz Zgłoś