Luksusowy Kempinski Hotel w Chinach

11 Komentarzy
5 Zdjęć
Sobota, 16-07-2011

Luksusowy Kempinski Hotel w Chinach

Sieć hoteli Kempinski powiększa się o kolejne luksusowe miejsce: Hotel Haitang Bay Sanya w Chinach. Oficjalne otwarcie zaplanowano na koniec 2011 roku.

To prawdziwe hotelowe dzieło sztuki zaprojektowali architekci z Chińskiej Akademii Sztuk Pięknych Hangzhou. Budynek łączy w sobie tradycje chińskie z nowoczesnym wzornictwem.

Hotel ulokowany jest na wyspie Hejnan przy piaszczystym brzegu zatoki Haitang, wzdłuż luksusowych plaż. Na gości czekać będzie 576 eleganckich pokoi i apartamentów oraz 52 wille delux z prywatnymi ogrodami i basenami. Z pokoi rozciąga się widok na ocean, góry i rzeki. Średnia temperatura roczna tego obszaru to 25°C. Panuje tam tropikalny klimat monsunowy.

Bryza od morza pozwala na piesze i rowerowe wycieczki oraz nurkowanie w okolicach wyspy Wuzhizhou. Hotel zapewnia najwyższą klasę usług i rozrywki: luksusowe centrum spa, galeria sztuki, butiki, klub dla dzieci, usługi concierge, korty tenisowe, baseny, centrum fitness i wiele innych.

Wysublimowane doświadczenia kulinarne gwarantuje restauracja All Day Dinning Restaurant serwująca kuchnię azjatycką i międzynarodową oraz Restauracja Chińska wyspecjalizowana w daniach kuchni kantońskiej i specjalnościach z regionu Hainan. 

„Orientalny raj w niezwykłej scenerii to miejsce, które przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom relaksu najwyższej klasy” – tak o hotelu opowiadał Janusz Gałka, redaktor naczelny magazynu Milesaway Travel, który jako pierwszy przedstawiał nowe miejsce.

http://www.kempinski.com/

Luksusowy Kempinski Hotel w Chinach

Luksusowy Kempinski Hotel w Chinach

Luksusowy Kempinski Hotel w Chinach

Luksusowy Kempinski Hotel w Chinach

AW

  • Pn., 08-08-2011 goœÌ
    Super excited to see more of this kind of stuff oinlne.
    Odpowiedz Zgłoś
1 2