Luksusowy urlop na Vacationist.com

2 Komentarze
1 Zdjęcie
Środa, 12-05-2010

Luksusowy urlop na Vacationist.com

26 kwietnia ruszył nowy serwis internetowy  z ofertę luksusowych wyjazdów wakacyjnych dla najzamożniejszych: Vacationist.com. To wspólne przedsięwzięcie American Express, magazynu Travel + Leisure oraz strony internetowej z luksusowymi hotelami Luxury Link.

Na Vacationist.com znajdą się ekskluzywne oferty skierowane początkowo tylko do członków społeczności Luxury Link oraz klientów Travel + Leisure.

American Express twierdzi, że na stronie znajdą się atrakcyjne oferty niższe cenowo o nawet 40% w stosunku do oferowanych na rynku. Wiele z propozycji będzie przygotowanych indywidualnie, nie pod masowych klientów, a dla konkretnych osób. To w branży turystycznej coraz częstszy kierunek rozwoju. Podobne rozwiązanie zastosowały w ostatnich miesiącach również Kayak i Travelocity.
Dostęp do strony Vacationist.com mają tylko członkowie klubu. Ci, którzy nie są członkami, mogą starać się o zaproszenie i specjalny kod wejściowy. Można tylko mieć nadzieję, że zamknięty krąg luksusowych wycieczek ma rzeczywiście atrakcyjną ofertę.

AWP

  • Śr., 12-05-2010 gość
    Brzmi to trochę dziwnie - obawiam się, że głównym luksusem takiego zamkniętego klubu, będzie to, że jest zamknięty. Brak możliwości porównania ze zwykłymi wycieczkami sprawia że członkowie klubu będą mieć wrażenie korzystania z nie wiadomo jakich luksusów, podczas gdy tak naprawdę będą na zwykłym wyjeździe. Wolę biura podróży typu: http://www.go4trip.pl/ gdzie samemu można wybierać w ofertach setek biur na całym świecie i znaleźć coś naprawdę luksusowego jeśli tylko tego potrzebujemy!
    Odpowiedz Zgłoś
  • Śr., 12-05-2010 gość
    W dzisiejszych czasach co to za problem zarezerwowac sobie samemu wczasy czy wycieczke w jakiejkolwiek czesci swiata. Ja wchodze sobie np. na www.orbitz.com czy www.travelocity.com i w 5 minut rezerwuje wypad na Kostaryke.
    Odpowiedz Zgłoś