Marc Jacobs patronem nagrody Designer for Tomorrow

2 Komentarze
1 Zdjęcie
Poniedziałek, 04-07-2011

Marc Jacobs patronem nagrody Designer for Tomorrow

W tym roku patronem nagrody "Designer for Tomorrow by Peek & Cloppenburg Düsseldorf" - wspierającej talenty w dziedzinie mody jest projektant Marc Jacobs.

Nagroda jest szansą na rozwój i zaistnienie w świecie mody dla najlepiej zapowiadających się twórców. Zwycięzca jest przez rok sponsorowany, przez niemiecki dom mody Peek & Cloppenburg - lidera rynku ekskluzywnych produktów odzieżowych w Niemczech, który od 2009 roku jest fundatorem nagrody. Finałem będzie zaprezentowany w styczniu przyszłego roku pierwszy, samodzielny pokaz mody zwycięzcy, który odbędzie się w Berlinie.

Marc Jacobs od samego początku towarzyszy przedsięwzięciu. On także, wspomagany przez panel ekspertów, wybierze tryumfatora "Designer for Tomorrow 2011". Pokaz pięciu finalistów odbędzie się 6 lipca 2011 w Berlinie, podczas Tygodnia Mody Mercedes-Benz.

Konkurs został ogłoszony w 15 krajach - wszystkich, w których P&C ma swoje sklepy firmowe (Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Łotwa, Litwa, Holandia, Polska, Rumunia, Szwajcaria, Słowacja, Słowenia, Czechy, Węgry, Austria i Niemcy).

http://www.designer-for-tomorrow.de/

Źródło: SIZ PAP

AG