Marion Cotillard projektuje torebkę

2 Komentarze
11 Zdjęć
Sobota, 08-12-2012

Marion Cotillard uznała, że promocja kolekcji Lady Dior jej nie wystarcza i postanowiła aktywnie wpłynąć na wygląd słynnej torebki prestiżowego domu mody.

37-letnia aktorka jest twarzą kolekcji od 2008 roku. Współpraca weszła w nowy etap i Cotillard pracuje właśnie nad torebką idealną. Inspiracji jest mnóstwo, a rozterki spore: coś w rockowym stylu, czy może model zupełnie prosty, jaka faktura, może z zamszu, co z przeszyciami i pikowaniem? Proces twórczy udokumentowano. Krótki film prezentujący kulisy powstania torebki już rozpoczął promocję nowego produktu. 

Lady Dior to torebka, o której mówi się, że jest ponadczasowa. Flagowy produkt paryskiej marki, synonim elegancji i szyku z najwyższej półki od lat nie schodzi z listy bestsellerów. Jak bardzo Marion Cotillard odbiegnie od klasycznego wzorca przekonamy się wkrótce. Czas pokaże natomiast czy Lady Dior od Cotillard przejdzie do historii jak Hermes "od Birkin"

AW

  • Czw., 13-12-2012 meg25
    ona jest wspaniała...
    Odpowiedz Zgłoś
  • Pt., 14-12-2012 Gość
    Ja i tak uważam, że najlepsze są torebki (jak i biżuteria) tworzone prze polskich artystów;D Jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne:) Jeśli ktoś takich szuka to polecam sklep internetowy Galerii Artystycznej KuferArt - świetne dodatki:)
    Odpowiedz Zgłoś