Marta Kaczyńska i jej podróbka Fendi

266 Komentarzy
4 Zdjęcia
Wtorek, 06-03-2007

Marta Kaczyńska i jej podróbka Fendi

Marta Kaczyńska, córka prezydenta Lecha Kaczyńskiego, wzburzyła nieco opinię publiczną decyzją o rozwodzie ze swoim mężem i ojcem dziecka oraz związkiem z synem działacza SLD. Mnie jednak bardziej zdumiewa torebka, z którą Kaczyńska się obnosi.

Marta Kaczyńska i jej podróbka Fendi

Każdy, kto ma odrobinę wiedzy o modzie, rozpozna dwie złożone litery F, logo znanej włoskiej firmy Fendi. Ale w wersji oryginalnej logo nie jest tak spłaszczone - przeciwnie, jest pionowe, litery są długie i smukłe, co łatwo sprawdzić, patrząc na modele z tego sezonu, jak choćby Zucca Hobo (cena: $1 040, czyli nieco ponad 3 000 zł).

Marta Kaczyńska i jej podróbka Fendi

Może Marta Kaczyńska ma jakiś nietypowy model? Nie, jednak nie. Najbardziej podobna torebka, jaką znalazłam, też ma pionowe logo - nie zmieniło się ono od roku 1965, kiedy zaprojektował je dla marki Karl Lagerfeld. Ten klasyczny, prostokątny, duży model wykończony jest skórą, ma rączki regulowanej długości. Cena w sklepie internetowym Styledrops - $791, czyli jakieś 2 380 zł.

Marta Kaczyńska i jej podróbka Fendi

Z pewnością jednak nie jest to ta sama torebka. Marta Kaczyńska obnosi się z podróbką. Mogłabym to od biedy zrozumieć, widząc starszą panią, która kupiła na straganie torbę na zakupy (bo i tam widywane są siatki drukowane w słynne loga), ale młoda, wykształcona kobieta, która wie, że fotoreporterzy tylko czekają na jej zdjęcie, nie powinna popełniać takich błędów. Tym bardziej, że jest córką prezydenta. Czy jej ojciec byłby zadowolony, wiedząc, że córka pośrednio finansuje działalność grup przestępczych? Jednym z ich głównych źródeł dochodu jest od kilku lat produkcja i dystrybucja podrabianych dóbr - dodatków, ubrań, okularów, piór i innych tego rodzaju przedmiotów.

AMG

 • Pn., 05-03-2007 gość
  podrobka to by byla gdyby byla taka sama jak jakas z kolekcji tyle ze wykonana nie pzrez dana firme ale inna podszywajaca sie pod nia
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 05-03-2007 Ratamahatta
  rzeczywiście... podobne ale nie takie same. podróbka
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 05-03-2007 miki*
  Jestem obiektywna i wydaje mi się, że troszeczkę przesadziliście. Chociaż z jednej strony jest to strona "plociuszków" to jednak drugą stroną medalu byłoby gdyby P.Maria miała orginalną torebkę a wtedy napisalibyście, że chodzi tylko w orginałach i drogich rzeczach ;) hmmmm
  Pozdrawiam ;)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 05-03-2007 gość
  Pani AMG to chyba powinna do policji sledczej wstapic skoro tak namiętnie sledzi tych z podróbkami
  Dla mnie to nie jest podróbka, tylo torba o innym faosnie i juz
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 05-03-2007 gość
  calkowicie podzielam zdanie autorki. To nie do pomyslenia, zeby np. corki Busha obnosily sie z podrobkami. Kaczynska powinna sie wstydzic, a Polacy wreszcie nauczyc, ze podrobki to obciach i ze sa o niebo gorsze od oryginalow.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 05-03-2007 niecierpiekaczorow
  przeciez widac jak na dloni ze to torebka gadzet z gazety hahaha ;-))))))
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 05-03-2007 Deja_vu
  nie wierze w komentarze niektorych tu osob ... to jest lux lux i co kogo obchodzi ze Kaczynska ma torebke? Bo mnie to nie obchodzi, dla mnie moze miec nawet plecak :P a autorka tematu naprawde chyba pomylila sie z portalami i dodala artykul nie tam gdzie trzeba... pozdrawiam wszystkich luxorow :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 05-03-2007 Kinga :)
  No może i podróba ale to jej sprawa xD
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 05-03-2007 gość
  a mnie sie wydawalo ze to znaczek sisleya ? widze ze ktos sie tu zna na markach jak cholera... pozdrawaiam redakcje
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 05-03-2007 gość
  a ja sie zgadzamwioche na wies ciagnie i mamy doskonaly przyklad na to wlasnie
  oblesna
  torba
  i panienka
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4 5 ... 27