Marta Kaczyńska i jej podróbka Fendi

266 Komentarzy
4 Zdjęcia
Wtorek, 06-03-2007

Marta Kaczyńska i jej podróbka Fendi

Marta Kaczyńska, córka prezydenta Lecha Kaczyńskiego, wzburzyła nieco opinię publiczną decyzją o rozwodzie ze swoim mężem i ojcem dziecka oraz związkiem z synem działacza SLD. Mnie jednak bardziej zdumiewa torebka, z którą Kaczyńska się obnosi.

Marta Kaczyńska i jej podróbka Fendi

Każdy, kto ma odrobinę wiedzy o modzie, rozpozna dwie złożone litery F, logo znanej włoskiej firmy Fendi. Ale w wersji oryginalnej logo nie jest tak spłaszczone - przeciwnie, jest pionowe, litery są długie i smukłe, co łatwo sprawdzić, patrząc na modele z tego sezonu, jak choćby Zucca Hobo (cena: $1 040, czyli nieco ponad 3 000 zł).

Marta Kaczyńska i jej podróbka Fendi

Może Marta Kaczyńska ma jakiś nietypowy model? Nie, jednak nie. Najbardziej podobna torebka, jaką znalazłam, też ma pionowe logo - nie zmieniło się ono od roku 1965, kiedy zaprojektował je dla marki Karl Lagerfeld. Ten klasyczny, prostokątny, duży model wykończony jest skórą, ma rączki regulowanej długości. Cena w sklepie internetowym Styledrops - $791, czyli jakieś 2 380 zł.

Marta Kaczyńska i jej podróbka Fendi

Z pewnością jednak nie jest to ta sama torebka. Marta Kaczyńska obnosi się z podróbką. Mogłabym to od biedy zrozumieć, widząc starszą panią, która kupiła na straganie torbę na zakupy (bo i tam widywane są siatki drukowane w słynne loga), ale młoda, wykształcona kobieta, która wie, że fotoreporterzy tylko czekają na jej zdjęcie, nie powinna popełniać takich błędów. Tym bardziej, że jest córką prezydenta. Czy jej ojciec byłby zadowolony, wiedząc, że córka pośrednio finansuje działalność grup przestępczych? Jednym z ich głównych źródeł dochodu jest od kilku lat produkcja i dystrybucja podrabianych dóbr - dodatków, ubrań, okularów, piór i innych tego rodzaju przedmiotów.

AMG

 • Pn., 05-03-2007 gość
  kupila podrobe po prostu i tyle
  wstyd maxymalny
  zgadzam sie autorka/autorem
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 05-03-2007 gość
  Nie zapominajmy, ze pieniadze z podrobek ida do kieszeni tych samych gangsterow, ktorzy handluja narkotykami czy bronia...
  To nie jest tak, ze kupno podrobki to cos zupelnie niewinnego i nieszkodliwego, "bo mnie nie stac na oryginal". Zenada.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 05-03-2007 gość
  Osoby które piszą że to niby źle, że skomentowano podrobioną torebkę Kaczyńskiej same to roztrząsają. Przeciez nie ma w tym nic złego że, to napisali. A moze nie wolno? Bo niby jak córka prezydenta to broń Boże nie można nic o niej złego napisać. Przeciez to tylko stwuierdzenie faktów. Marta Kaczyńska pokazała że nie ma dobrego gustu. Jest to osoba publiczna i skoro pokazuje oficjalnie swój prostacki styl, to dlaczego niby nie można o tym pisać. Bardzo dobrze, niech ludzie widzą, że to nic specjalnego z tych "wybranych", takie tam byle co.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 05-03-2007 gość
  co mnie obchodzi jakas toerbka tymbardziej corki kaczynskiego-debila
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 05-03-2007 gość
  bo to byl gratis do vivy u kaczynskiej
  hahahahahaaaaa
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 05-03-2007 gość
  Puknijcie się w głowy!! Co m wspólnego jej torebka z firmówką?? Chyba niewiele, krój bardzo pospolity, tekstura zupełnie inna... więc w którym miejscu widzicie podrabianie??
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 05-03-2007 gość
  Patrycj_a (Poniedziałek, 05-03-2007) napisał:  Ludzie dajcie spokój,co Was interesują torebki,kolczyki Kaczyńskich??!!Nieługo bedziecie zaglądac jakie majtki noszą i czy takie aby wypada..Opanujcie się i zajrzyjcie lepiej we własne szafy!!Wiadomo taka Panna Wałęsa czy Kwaśniewska obkupiła by się za Prezydencką Pensję Tatusia,a tu mamy skromną kobietę..Dajcie Jej zyc normalnie..


  skromnosc ok, ale zauwaz ze jest to osoba publiczna i takimi dobrami blazni siebie i swoja rodzine, zenada
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 05-03-2007 gość
  Argument że niemoralne jest kupowanie drochich rzeczy jest żenujący.
  Ci co kupują takie dobra nie zawsze sa złodziejami i w większości płaca ogromne podatki, które idą na Was, bo dobrze zaabiający nie lecza sie w państwowej słuzbie zdrowia, nie żyją ze stypendiów 500 zł itp...
  Zarabiają to kupują TO NA CO MAJĄ OCHOTĘ, a gawiedź zazdrości dobudowując do tego filozofię.
  niemoralni są Ci którzy kupuja podrobki i ci którzy je produkują.
  Nie producenci drogich dóbr i ich konsumenci.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 05-03-2007 Clair
  uciekam jak najdalej..
  to nazwisko:/
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 05-03-2007 Escalade
  hhahahha, chce być wieśniakiem tak jak jej ojciec ;DDD
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4 5 ... 27