Medaliony Lilou

5 Komentarzy
4 Zdjęcia
Niedziela, 08-08-2010

Medaliony Lilou

Lilou jest polską marką jubilerską, oferującą biżuterię spersonalizowaną, dostosowaną do różnych potrzeb i okazji.

Medaliony na łańcuszku zostały zaprojektowane z myślą o mamach – jeden przedstawia chłopczyka, drugi - dziewczynkę. Może to być znakomity prezent dla świeżo upieczonej mamy z okazji narodzin dziecka. Dostępne w wersji srebrnej i pozłacanej.

Cena: 190 zł

Kupisz w salonach firmowych przy ul. Mokotowskiej 63 w Warszawie oraz przy ul. Wrocławskiej 21 w Poznaniu, lub w sklepie internetowym.

Medaliony Lilou

Medaliony Lilou

Medaliony Lilou

AT

 • Niedz., 08-08-2010 gość
  okej, uwielbiam Lilou, ale nie uważam żeby to był "Lux"...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 08-08-2010 gość
  są dobre na prezent, mają tego więcej w ofercie:)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 08-08-2010 gość
  ja polecam ich branssoletki - cudowne
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 14-11-2011 gość
  Nic nowego u konkurencji takie zawieszki są już od dawna. Totalny brak oryginalności.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 24-08-2012 Gość
  Jakość srebra Lilou jest karygodnie niska w stosunku do ceny. Moda na Lilou przemija, a wraz z nią firma wprowadza coraz gorsze jakościowo produkty na rynek. Celem takiej polityki ma być podwyższenie drastycznie spadających zysków.  Nowe zawieszki o wysokiej scieralności nie posiadoją absolutnie żadnej odporności na zarysowania lub wgniecenia.  Zawiedzeni klienci nie mogą rownież liczyć na wsparcie firmy Lilou, gdyż nie uznaje się tam żadnych reklamacji. Polityka sprzedaży jest następująca; same zyski, same zyski, same zyski. Straty ponosi jedynie klient na własną odpowiedzialność.  W podsumowaniu, za takie pieniądze liczyłam na dobry jakościowo produkt, miłą obsługę oraz poszanowanie moich praw jako konsument. Nie zostało spełnione żadne z tych kryteriów.
  Odpowiedz Zgłoś