Mediolan – stolica mody, zakupów i doskonałej zabawy …

Tagi: Mediolan
0 Komentarzy
3 Zdjęcia
Niedziela, 03-07-2011

Mediolan – stolica mody, zakupów i doskonałej zabawy …

Mediolan - stolica mody i luksusu. To tu znajduje się słynna na całym świecie Dzielnica Mody usytuowana pomiędzy Piazza Duomo, Piazza Cavour i Piazza San Babila.
Możesz tu odwiedzić butiki znanych włoskich marek m.in. Armani, Prada, Dolce & Gabbana, Gucci i Versace.

Mediolan – stolica mody, zakupów i doskonałej zabawy …

Mediolan to także artystyczna  Brera – dzielnica,  która zawładnęła mediolańską bohemą. Wąskie, klimatyczne uliczki skrywają maleńkie kawiarenki, antykwariaty i galerie sztuki.

Po zachodzie słońca w Mediolanie nadchodzi czas na aperitivo. To prawdziwy rytuał. Do każdego aperitivo dostajemy nieograniczony dostęp do smakowitych włoskich przekąsek. Później w szampańskim nastroju możesz ruszać na podbój miasta, Mediolan bowiem kocha rozrywki i zabawę. Navigli to dzielnica rozbrzmiewająca muzyką, a puby, bary, kawiarnie i restauracje otwarte są tu do ostatniego klienta. W ciągu jednej nocy możesz tam spotkać chyba wszystkie narodowości świata.

Mediolan – stolica mody, zakupów i doskonałej zabawy …

Jeśli już widzisz się na wymarzonym weekendzie w Mediolanie i czujesz smak włoskiego espresso popijanego w jednej z klimatycznych kafejek wejdź na www.znakomitepolaczenie.pl  i weź udział w “Królewskim konkursie”. Zwycięzca ma szansę spełnić swoje marzenie i wyjechać na weekend właśnie do włoskiej mekki mody i zakupów. Wystarczy tylko odpowiedzieć na trochę przewrotne pytanie “Czym jest dla Ciebie znakomite połączenie?”

Dodatkowo na laureatów 2 i 3 miejsca czekają także prawdziwie królewskie nagrody.

Każda “fashion victim” będzie miała okazje 041432.jpg"zapolować na super modną torbę z kolekcji Dolce&Gabbana. Łaczy ona najlepszy włoski design z modnym obecnie trendem vintage.043332.jpg Miłośników dobrej kawy i niepowtarzalnego designu do udziału w konkursie skusi możliwość wygrania ekstrawaganckiegoekspresu La Pavoni. Ten kultowy ekspres jest elementem stałej ekspozycji w słynnym nowojorskim Museum of Modern Art (MOMA).

<-- (c) 2000-2011 Gemius SA ver 1.4 Emisje: Wyróżnienie komunikatu/luxlux.pl_artykuł, artykuł -->