Metamorfozy gwiazd - Scarlett Johansson

3 Komentarze
48 Zdjęć
Poniedziałek, 22-10-2012

Ponętne czerwone usta, blond włosy i nienaganna kobieca figura to największe atuty Scarlett Johansson - jednej z najbardziej zmysłowych aktorek Hollywood.

Choć od dziecka działa w filmowym biznesie, nie wszyscy zdawali sobie z sprawę, że z małej pyzatej dziewczynki wyrośnie niezwykle piękna kobieta.

Scarlett jako nastolatka preferowała styl grzecznej dziewczyny, która wybiera romantyczne, zwiewne sukienki, nosi długie rozpuszczone włosy i bardziej przypomina koleżankę z sąsiedztwa niż filmową gwiazdę. Zachowawczy styl nie szedł w parze z eksperymentami z fryzurą.

Zwrot w karierze przyniosły jej role w filmach „Między słowami” i „Dziewczyna z perłą”. Hollywood oszalało na punkcie zmysłowych ust i kobiecych kształtów Scarlett. Na przekór modzie na wychudzone kobiece ciała, Johansson pokazała, że można być seksowną, zmysłową, a przede wszystkim naturalną w świecie botoksu i operacji plastycznych.

Blond włosy często upięte w kok oraz czerwona szminka to najczęściej wybierany przez Scarlett styl nawiązujący do mody retro, która najbardziej pasuje do jej warunków fizycznych.

Na czerwony dywan wybiera najczęściej sukienki, czasem te z długim trenem, a czasem koktajlowe. Głęboki dekolt i podkreślona talia to ulubione fasony Johansson, do tego obowiązkowo buty na wysokim obcasie.

Do grona jej ulubionych projektantów należy nie tylko hołubiący kobiecość duet Dolce & Gabbana, ale także Calvin Klein, którego minimalizm i prostota formy także przypadły aktorce do gustu.

Pomimo młodego wieku, Scarlett świetnie wyczuwa panujące trendy i mody. Nie próbuje kopiować ich bezmyślnie, ale świadomie wybiera to, co najbardziej pasuje do jej kobiecego i niezwykle zmysłowego stylu. I jak na razie wychodzi jej to bezbłędnie.

MB