Mężczyźni w kalendarzu Pirelli

4 Komentarze
1 Zdjęcie
Poniedziałek, 19-04-2010

Mężczyźni w kalendarzu Pirelli

O najbliższej edycji kalendarza Pirelli pisaliśmy już jakiś czas temu.  Świat obiegła jednak ostatnio informacja, że autor zdjęć do kalendarza, Karl Lagerfeld zamierza umieścić w nim „trzech do czterech chłopców”.

Zwykle pojawiają się tam same nagie lub półnagie modelki w artystycznych sesjach zdjęciowych. Lagerfeld ma jednak swój pomysł na kalendarz. Informacja o tym, kogo sfotografuje, jest trzymana w tajemnicy. Oficjalna inauguracja kalendarza jest przewidziana na 30 listopada 2010 roku w Moskwie, gdzie zostanie rozdanych 600 kalendarzy.

Źródło: WWD

AWP

 • Pn., 19-04-2010 Etalier Versace
  Hm. Karl jak zawsze rozchwytywany ^^ Ale szacunek dla niego ;) Im głośniej o nim tym lepiej dla marki Chanel oraz jego autorskiej kolekcji ;)
  A co do kalendarza to już nie mogę się doczekać efektów ;) Cieszy mnie że ludzie z branży mody dają swój wkład w coś tak masowego jak kalendarz ;)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 19-04-2010 Ramzes
  Etalier Versace (Poniedziałek, 19-04-2010) napisał:  Hm. Karl jak zawsze rozchwytywany ^^ Ale szacunek dla niego ;) Im głośniej o nim tym lepiej dla marki Chanel oraz jego autorskiej kolekcji ;)A co do kalendarza to już nie mogę się doczekać efektów ;) Cieszy mnie że ludzie z branży mody dają swój wkład w coś tak masowego jak kalendarz ;)


  Tylko moja droga ten kalendarz nie trafi do wielu, więc nie jest to masówka jak wspomniałaś.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 20-04-2010 gość
  Świetne jest to zdjęcie obok. Chciałabym mieć tyle zakupów z Chanel na mojej podłodze:-)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 20-04-2010 gość
  kalendarz który jest tak masowy że nikt go nie może kupić, tylko jest wysyłany do wybranych osób np Szefa Ferrari, Premiera Włoch czy Dyrektora Santander.
  Odpowiedz Zgłoś