Michał Szulc SALE Perfume 01

9 Komentarzy
5 Zdjęć
Poniedziałek, 22-08-2011

Michał Szulc SALE Perfume 01

Michał Szulc SALE Perfume 01 to pierwsze perfumy sygnowane nazwiskiem polskiego projektanta mody. Zapach jest częścią mini kolekcji, na którą składają się t-shirty, sukienki z bawełnianych batystów i wiskozowych dzianin, płaszcze, żakiety, spodnie, bluzy ze szlachetnej, szczotkowanej bawełny, skórzane bransoletki i paski.

„Przy tworzeniu perfum myślałem o całej kolekcji, o ubraniach, akcesoriach, dodatkach. Chciałem, żeby w tej kolekcji, która jest produkcyjna - modele powielane były w większej ilości sztuk, a nie jak dotąd w jednym egzemplarzu pokazowym - znalazło się coś, o stworzeniu czego się marzy, co będzie nowym wyzwaniem, czymś innym od "konfekcji" ale nie do końca oderwanym od proponowanej do tej pory estetyki.” – mówi pomysłodawca zapachu i całej koncepcji, Michał Szulc.

SALE 01 jest kompozycją unisex. Zbyt słodki, by być tylko męskim i zbyt ostry, by być wyłącznie damski. Zapach stworzono na bazie ambry, czerwonej róży, korzenia masala, białego pieprzu, szafranu, patchouli Singapur, wanilii, goździków, drzewa wengue i olejku labdanum. Stworzono dokładnie 1000 flakonów i nie powstanie żadna dodatkowa butelka. Esencję wyprodukowano we Francji. Mieszanie esencji z alkoholem i leżakowanie mieszanki odbyło się już w Polsce. Butelka powstała w Polskiej hucie szkła. 

Zdjęcia: Łukasz Ziętek (Shootme)
Modelka: Marzena Pokrzywińska
Makijaż i fryzury: Zosia Krasuska (D’Vision ART)
Stylizacja: Michał Szulc

Cena: 150 zł, kupisz w salonach Galilu i na stronie internetowej Michała Szulca

http://michalszulc.com/

Michał Szulc SALE Perfume 01

Michał Szulc SALE Perfume 01

Michał Szulc SALE Perfume 01

Michał Szulc SALE Perfume 01

AW