Modne miejsce na mapie Wrocławia: concept store Fu-Ku

3 Komentarze
4 Zdjęcia
Środa, 19-12-2012

Trzy w jednym: sklep z najnowszymi kolekcjami młodych projektantów, butik vintage z wyjątkowymi ubraniami z różnych epok i klimatyczne studio fotograficzne. W Fu-Ku można kupić m.in. ubrania i dodatki Gavla, Lady Frog, Magdy Hasiak, Dominiki Gembiak i Anny Bojanowskiej.

Często organizuje się tu także swap parties, podczas których posiadaczki wyjątkowych szaf mogą wymieniać się między sobą kultowymi sukienkami. Ale to nie wszystko! W postindustrialnej przestrzeni concept store’u mieści się także studio fotograficzne, które można wynająć do sesji.

Zajrzyj na stronę internetową Fu-Ku TUTAJ

Polub miejsce na Facebooku TUTAJ

Odwiedź concept store i studio fotograficzne przy ulicy Ofiar Oświęcimskich 19 we  Wrocławiu.

AK

 • Czw., 20-12-2012 Gość
  nie mogę uwierzyć, że wreszcie się coś dzieje w tym mieście
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 20-12-2012 Martyna
  Fu-ku mieści się na ulicy Czystej 4 :) Zostało przeniesione z Ofiar Oświęcimskich
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 21-12-2012 Mary
  Aha,polsy MLODZI projektanci...a może by tak dać do Wrocka ciekawsze sklepy?!Spokojnie,klientela by się znalazla ;)Np. w tym calym skytowerze ,w którym szczerze mówiąc poza fajnymi knajpami guzik jest!!Jedna perfumeria frivole,rossmann z kosmetykami,a z butami w sumie jedno wielkie ....nic,nic,nic.A najważniejsze->sklepy z ciuchami:raz że malo,dwa że kiepskie te sklepy:pretty one,top secret,reserved,mohito=lipa.Naprawdę mogliby dać już jak nie sklepy światowych projektantów do tego sky towera ,to chociaż tophop( o tak !byloby cudownie),zarę ewentualnie,gap,benetton,mango,river island,jakieś sportowe z butami nike ,puma itd.,a nie takie coś,co jest teraz...;/Najlepiej by bylo topshop....A luksusowe butiki jak nie tu ,to może gdzie indziej we Wro.?Np.w renomie,magnolii albo gdzieś na rynku...albo w ogóle nowe centrum handlowe.Brakuje dostępu do np.Burberry,Diora,Versace,Balenciagi,Armaniego,D&G,Prady/Miu Miu,YSL,.....nawet Victoria's Secret nie ma.
  Odpowiedz Zgłoś