Modowy projekt eBay

4 Komentarze
3 Zdjęcia
Sobota, 27-02-2010

Modowy projekt eBay

eBay stawia na modę i staje się w tej dziedzinie coraz poważniejszym rozgrywającym. W marcu eBay ruszy z nową propozycją dla miłośników zakupów przez Internet. Ma pojawić się jeszcze więcej kolekcji w stylu tej, którą dla eBay stworzył Narciso Rodriguez. Rozmowy z mniej i bardziej luksusowymi markami i projektantami trwają. Mówi się między innymi o Hugo Boss, DKNY, Max Mara, Cole Haan.

eBay obecny był na nowojorskim Tygodniu Mody, intensywnie promując nowy projekt. Serwis już współpracuje w mnóstwem sklepów oferujących odzież, buty i dodatki. Lista ma się wydłużyć i zostać uporządkowana. Pojawi się nowa strona Fashion.eBay.com, która obok konkretnej oferty zaproponuje też porady stylistów i przegląd przez trendy. Modernizacją zajmuje się specjalnie z tej okazji powołany zespół modowych ekspertów.

Zainteresowanie ze strony sklepów i projektantów jest spore. Liczba klientów eBay liczy się w milionach (90 mln aktywnych kupujących i sprzedających), a serwis zapewnia dobrą promocję.

Zmiany mają odświeżyć platformę, nadać jej nowy, bardziej elegancki wygląd, zainteresować nowych użytkowników. Większość odwiedzających stronę szuka na niej konkretnej rzeczy. To ma się zmienić, a szeroka i zachęcająco podana oferta ma zainteresować osoby ciekawe mody i kompletujący garderobę przez Internet. Platforma zmierza wyraźnie w stronę sprzedaży po z góry ustalonych cenach. Obecnie eBay to aukcje (44%) i sprzedaż po stałych cenach (56% i rośnie). 

Modowy projekt eBay

Modowy projekt eBay

Źródło: wwd.com

AW

 • Sob., 27-02-2010 gość
  haha pewnie allegro pozniej wypusci swoje produkty ;P

  www.nienasyceni.pl
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 27-02-2010 gość
  gość (Sobota, 27-02-2010) napisał:  haha pewnie allegro pozniej wypusci swoje produkty ;Pwww.nienasyceni.pl


  a czemu nie ?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 27-02-2010 gość
  :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 28-02-2010 Fashion is Me
  Botki od Manolo Blahnik

  zapraszam na mój blog adres podany na avatarze.

  Pozdrawiam i zapraszam wszystkich
  Odpowiedz Zgłoś