Mon Jasmin Noir Bvlgari

4 Komentarze
3 Zdjęcia
Czwartek, 26-05-2011

Mon Jasmin Noir Bvlgari

Mocny, lwi akcent w kampanii reklamowej i twarz Kirsten Dunst to zwiastun pojawienia się nowego zapachu w gamie Bvlgari.

Mon Jasmin Noir jest kompozycją bardzo kobiecą, intymną a zarazem obdarzoną nowoczesnym charakterem. Marzeniem twórców, Oliviera Polge’a i Sophie Labbé, było stworzenie zapachu, który każda kobieta będzie mogła uznać za „swój”. Czy im się udało?

Zapewne nie każda kobieta odnajdzie swój ideał w kwiatowej kompozycji, w dodatku wzmocnionej intensywniejszymi akcentami, ale ciekawostką jest fakt, że o różnych porach dnia można zaobserwować różne „twarze” zapachu: jest delikatny o świcie, w południe pojawiają się cieplejsze akcenty a zmysłowe i głębokie wonie pojawiają się o zmierzchu – dokładnie jak w przypadku prawdziwych kwiatów jaśminu. Jest więc szansa, że w którymś momencie zapach spodoba się nawet sceptyczce.
 
Wśród nut zapachowych znalazły się nuty cedru, konwalii, jaśminu Sambac, piżma i nuty drzewne. Flakon z kolei jest wariacją na temat czarnej buteleczki Jasmin Noir – jest krystaliczno-perłowy, ozdobiony czarną wstążką z organzy.
 
Ceny:
EDP 25 ml -  189 zł
EDP 50 ml -  336 zł
EDP 75 ml -  436 zł

Do kupienia w autoryzowanych perfumeriach.

Mon Jasmin Noir Bvlgari

Mon Jasmin Noir Bvlgari

MO

 • Czw., 26-05-2011 gość
  O muszę powąchać, bo lubię jaśmin. Może się skuszę :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 28-05-2011 gość
  Bardzo ładny zapach dla pań,naprawde polecam-pan
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 02-12-2011 gość
  odkąd dostałam w sklepie próbkę nie mogę używać żadnych innych perfum, po prostu rewelacja, boskieee....
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 11-01-2012 gość
  są boskie ,wczoraj zakupiłam są jak narkotyk !!!
  Odpowiedz Zgłoś