Monica Bellucci w reklamie Cisowianki Perlage

0 Komentarzy
11 Zdjęć
Poniedziałek, 17-09-2012

Włoska gwiazda kina, Monica Bellucci podpisała dwuletni kontrakt z firmą Polskie Zdroje. Wiosną przyszłego roku słynną aktorkę zobaczymy w reklamie Cisowianki Perlage.

Przedstawiciele Cisowianki nie ujawniają szczegółów dotyczących kontraktu. Przyznają jedynie, że negocjacje były trudne. Polska woda dołączy do luksusowego grona marek, z którymi reklamowo związana jest Monica Bellucci. Aktorka ma na swoim koncie takie kampanie jak Dior, Cartier, Dolce & Gabbana.

„Monika Bellucci to nie tylko światowej sławy aktorka, ale także ikona stylu, dobrego smaku i - co ważne - kobieta spełniona w życiu prywatnym: szczęśliwa żona i matka. Te wartości są bliskie naszej marce” – tłumaczy prestiżowy angaż Katarzyna Pióro, PR menedżer Cisowianki. 

Cisowianka to jeden z liderów na rynku wody mineralnej w Polsce. Dystrybutor szczególną uwagę przykłada do wizerunku linii Perlage – marki eleganckiej i z klasą. Kontrakt z Bellucci ma nie tylko umocnić te skojarzenia, ale także przygotować markę do wejścia na zagraniczne rynki europejskie. 

Monica Bellucci to nie pierwsza gwiazda tej klasy, która promuje polskie firmy. Twarzą wódki Sobieski jest Bruce Willis, BZ WBK promuje Chuck Norris, garnitury Vistula reklamował swego czasu Pierce Brosnan, wodę Arctic popijała Cindy Crawford, do nieistniejącego już piwa EB przekonywał Jean Reno, a makaronami Malma zachwycała się Sophia Loren.  

AW