Montblanc Boheme Papillon

25 Komentarzy
1 Zdjęcie
Środa, 05-03-2008

Montblanc Boheme Papillon

O motylach, wróżkach i kwiatowych motywach, które zagościły na wiosenno – letniej garderobie już pisaliśmy. Dziś proponuję motyle zdobiące nie sukienkę i torebkę, ale pióro.

Model jest wyjątkowo elegancki i z najwyższej półki, bo autorstwa marki Montblanc. Jakiś czas temu wspominaliśmy o serii Boheme Royal Diamonds, tym razem do limitowanych kolekcji firmy dopisujemy Boheme Papillon.

Bardzo ozdobne pióro z białego, żółtego lub różowego złota gęsto wysadzane jest diamentami i szafirami. Ponad 1 400 kamieni (o łącznej wadze 7,42 karata) układających się w kształty motyli i elementów roślinnych rozmieszczonych jest na trzech poziomach, dzięki czemu kompozycja wygląda lekko i efektownie. Precyzyjna, biżuteryjna praca i świetnej jakości mechanizm składają się na elegancki przedmiot, który uznaje się za przepustkę do prestiżowej, piśmienniczej elity. 

Cena: 180 000 euro, około 640 000 zł

Adresy butików Montblanc znajdziesz tutaj.

AW

 • Czw., 06-03-2008 gość
  gość (Środa, 05-03-2008) napisał:  gość (Środa, 05-03-2008) napisał:
  cóż. ja mam długopis z kubusiem puchatkiem za7złoty, i też się cieszę, i nie potrzeebuje pióra za 640 000zł. chyba, ze ktoś ma potrzeebę pokazania swojej wyższości (pomimo tego, że każdy jest sobie równy)...to proszę bardzo. a tak poza to takie rzeczy szybciutko się gubią. więc życzę miłego noszenia, tym co zakupią to kiczowate świecidełko
  ciekawe kiedy pojmiesz, ze nie musisz miec kompleksow finansowych i atakowac tych, ktorzy sa lepiej ustawieni od ciebie


  No własnie, wiekszość osób jest zakompleksiona, patrzą na cenę i już mają pretensje. A są osoby które stać na takie luksusowe rzczy i nie ma sie co dziwić.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 07-03-2008 gość
  piękne
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 07-03-2008 gość
  gość (Środa, 05-03-2008) napisał:  cóż. ja mam długopis z kubusiem puchatkiem za7złoty, i też się cieszę, i nie potrzeebuje pióra za 640 000zł. chyba, ze ktoś ma potrzeebę pokazania swojej wyższości (pomimo tego, że każdy jest sobie równy)...to proszę bardzo. a tak poza to takie rzeczy szybciutko się gubią. więc życzę miłego noszenia, tym co zakupią to kiczowate świecidełko


  Są ludzie równi i równiejsi... i beznadziejne jest gadanie, że każdy jest sobie równy!! Filozoficzny banał, który w dzisiejszych czasach nie ma znaczenia.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 08-08-2008 Dagna
  o lol........ toc to smieszne ludzie w Etiopii nie maja co jest i pic a oni sobie robia pióra za przeszło pół miliona..... głupota
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 26-09-2008 gość
  A są osoby które stać na takie luksusowe rzczy i nie ma sie co dziwić.[/cytat]
  Nie wiem, czy jest wśród nich wiele takich, których myśli warto zapisać... i to nie tylko takim piórem...
  I - BTW - Montblanc Boheme nie jest wygodny w użyciu na co dzień... Zdecydowanie do bardzo drobnej dłoni...
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3