Motocyklowy obiekt pożądania – Harley Davidson

5 Komentarzy
3 Zdjęcia
Wtorek, 26-07-2011

Motocyklowy obiekt pożądania – Harley Davidson

Motocykle, szczególnie te Harleya-Davidsona nie są już zarezerwowane wyłącznie dla mężczyzn. Coraz częściej można spotkać kobiety pędzące na tych ciężkich maszynach, zarówno po miejskich ulicach, jak w czasie dalekich turystycznych wypraw.

Na rok 2012 HD przygotował aż 29 premier. Pośród nich, łącząca dwa w jednym Dyna® Switchback, do której bez problemu doczepiamy sztywne sakwy i przednią szybę, robiąc w kilka sekund z pojazdu, którym dojeżdżamy do pracy, motocykl turystyczny. Nie bez znaczenia jest tutaj piękny design i kolorystyka karoserii. Drugim modelem nad którym warto się pochylić jest V-Rod® w edycji rocznicowej i odświeżony Night Rod® Special. Zainspirowany stylami drag-racing i monster-motor, V-Rod wyposażony jest pełne aluminiowe koła, a jego smukła ramą i anodyzowaną, aluminiową karoserią, wyznacza nowy kierunek w stylistyce Harley-Davidson. Warto już w środku sezonu pomyśleć, jakim wyśnionym jednośladem pojedziemy na wyprawy w 2012 roku.

www.harley-davidson.com/pl

Motocyklowy obiekt pożądania – Harley Davidson

Motocyklowy obiekt pożądania – Harley Davidson

DM

 • Wt., 26-07-2011 Alojz.Bytom
  Ino ryhtyk Jo jeżdżo na Heimacie Katowice na Harleju a mojo siostra robi tu w burdelu. Pyrsk Hanysy!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 26-07-2011 Elektryczne
  Wielkimi krokami zaczyna się nowa era motocykli ELEKTRYCZNYCH .Bez smrodu i chałasu który rozprasza i przyczynia się do wypadków. Litowo jonowe akumulatory ładujesz w kilka minut i jedziesz 400km. Przejechanie 100km kosztuje 3zł. To piekielnie szybkie maszyny
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 26-07-2011 customs
  najdroższe zawsze będą customy, ale robione przez profesjonalistów, przy odpowiednich środkach, a nie przez pana edzia a nawet przez occ
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 26-07-2011 NIEelektrycznie
  haha.... HAŁAS! przyczyna wypadków... znalazł sie specjalista do spraw bezpieczeństwa ruchu drogowego. Ortografii się naucz najpierw, później zacznij dopiero mysleć o pisaniu w internecie... a nie sory... z myśleniem to u ciebie nie wyjdzie.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 27-07-2011 gość
  Kobiety to mogą co najwyżej jeździć jak ta pani na 1 fotce. Pędzi tak, ze nawet kucyk jej się nie podniósł...
  Odpowiedz Zgłoś