Najdziwniejsza torebka sezonu

37 Komentarzy
10 Zdjęć
Niedziela, 07-10-2012

Oto najdziwniejszy dodatek tegorocznych, międzynarodowych tygodni mody. A ponieważ jego autorem jest Karl Lagerfeld, można się spodziewać, że dziwaczne dzieło stanie się również ogólnoświatowym przebojem. 

Dyrektor kreatywny paryskiego domu mody Chanel pokusił się o krzyżówkę, którą trudno logicznie wytłumaczyć. Wszyscy więc dzieło tłumaczą absolutnym geniuszem Lagerfelda. Skrzyżowano dzieło doskonałe: klasyczną, pikowaną kopertówkę autorstwa Mademoiselle Chanel, z dobrze znanym z dzieciństwa hula hop, a nawet dwoma hula hop. 

Torba jest plażowa i była najbardziej efektownym – jeśli nie głównym - elementem wtorkowego pokazu Chanel w paryskim Grand Palais. Nikt wszak nie poświęcił całego artykułu butom, żakietowi czy sukience z kolekcji, o torbie na sezon wiosna-lato 2013 rozpisują się wszyscy.

Zakłady kto pierwszy wystąpi z niecodzienną torebką rozpoczęto jeszcze w trakcie pokazu. Śmiemy podejrzewać, że wygrywa Lady Gaga. Z całą pewnością nie będzie to najwygodniejszy dodatek, zwłaszcza, jeśli przyjdzie nam przemieszczać się z nim samochodem, albo trafimy na zatłoczone plażowe przyjęcie. Karl nie udziela wskazówek w tym zakresie, chętnie natomiast pozuje z nietypowym akcesorium. Pojawiły się nawet głosy, że lepiej wypadł z torebką niż modelki na wybiegu.

Sztuka dla sztuki czy może Lagerfed poważnie liczy na swoje wierne klientki? Chanel słynie z kolekcji dodatków, torebek, które przechodzą do historii i są doskonałą inwestycją. Czy główny projektant marki tym razem aby nie przesadził?

AW

 • Niedz., 07-10-2012 eenchante
  jest interesująca, ale poza tym, nie ma w sobie niczego wspaniałego i tego 'czegoś', co skłoniłoby mnie do jej zakupu. zdecydowanie wolę coś bardziej prostego i praktycznego.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 08-10-2012 antonio banderas
  szkoda gadac
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 08-10-2012 Gość
  Gość (Niedz., 07-10-2012) napisał:

  madam (Sob., 06-10-2012) napisał:

  Koło rowerowe oj Carl dałeś czadu a ja nie chcę takiej torbicy rowerowicy !!!  KARL, A NIE CARL... :|


  Karol prościej
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 08-10-2012 alunia
  a mnie sie tam podoba,nie założyłabym jej ale pomysł jest fajny, gdyby ją pomniejszyć to w sam raz dla mnie:)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 08-10-2012 Gość
  idealna do zatłoczonego autobusu:)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 08-10-2012 Gość
  w tej torebke mozna nosic male dziecko oraz wszystkie niezbedne akcesoria dla niego. Albo duzego psa.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 08-10-2012 natala
  i oczywiście przytrzymańce nie rozumieją że na wybiegu nie ma mody na ulicę, tylko inspiracje dla projektantów streetowych, a lady gaga niech sobie nosi taką do mięsnego wdzianka. a głupotą jest obrażać pod anonimami nie wiedząc nawet co jest na rzeczy. bądźcie sławni żeby w ogóle z Wami chciał pogadać ktoś taki i to w twarz powiedzcie, że robi gówno :) pozdro
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 08-10-2012 Gość
  nawet ok, ale nie takie wielkie rozmiary... polowa tego by wystarczyla.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 08-10-2012 GoSC
  porażka... to jest moda? dziękuje postoje hehe
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 08-10-2012 ljks
  Pomysl wyjatkowo ciekawy , ale mniejsza bylaby znosniejsza. Natomiast buty sa boskie!
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4