Najdziwniejsza torebka sezonu

37 Komentarzy
10 Zdjęć
Niedziela, 07-10-2012

Oto najdziwniejszy dodatek tegorocznych, międzynarodowych tygodni mody. A ponieważ jego autorem jest Karl Lagerfeld, można się spodziewać, że dziwaczne dzieło stanie się również ogólnoświatowym przebojem. 

Dyrektor kreatywny paryskiego domu mody Chanel pokusił się o krzyżówkę, którą trudno logicznie wytłumaczyć. Wszyscy więc dzieło tłumaczą absolutnym geniuszem Lagerfelda. Skrzyżowano dzieło doskonałe: klasyczną, pikowaną kopertówkę autorstwa Mademoiselle Chanel, z dobrze znanym z dzieciństwa hula hop, a nawet dwoma hula hop. 

Torba jest plażowa i była najbardziej efektownym – jeśli nie głównym - elementem wtorkowego pokazu Chanel w paryskim Grand Palais. Nikt wszak nie poświęcił całego artykułu butom, żakietowi czy sukience z kolekcji, o torbie na sezon wiosna-lato 2013 rozpisują się wszyscy.

Zakłady kto pierwszy wystąpi z niecodzienną torebką rozpoczęto jeszcze w trakcie pokazu. Śmiemy podejrzewać, że wygrywa Lady Gaga. Z całą pewnością nie będzie to najwygodniejszy dodatek, zwłaszcza, jeśli przyjdzie nam przemieszczać się z nim samochodem, albo trafimy na zatłoczone plażowe przyjęcie. Karl nie udziela wskazówek w tym zakresie, chętnie natomiast pozuje z nietypowym akcesorium. Pojawiły się nawet głosy, że lepiej wypadł z torebką niż modelki na wybiegu.

Sztuka dla sztuki czy może Lagerfed poważnie liczy na swoje wierne klientki? Chanel słynie z kolekcji dodatków, torebek, które przechodzą do historii i są doskonałą inwestycją. Czy główny projektant marki tym razem aby nie przesadził?

AW

 • Wt., 09-10-2012 Gość
  gdyby tam stała taczka i miała znaczek tej firmy to też by kupili... co jeszcze wymyślą.. i to za taka kasę...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 09-10-2012 Gość
  to chyba torba podrozna. dramat
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 09-10-2012 Gość
  Gość (Sob., 06-10-2012) napisał:

  gośc (Sob., 06-10-2012) napisał:

  ja chcę mieć taką i koniec kropka!!!!!!!!!!!  Znalazła się pierwsza kretynka. Byle gówno tylko żeby miało znaczek i już chce mieć. Co za głupota w tych babskich łbach.


  nie,bo to coś nowego,dlatego ona pewnie to chce,nietypowe...a ty schaboszczaku,już zawsze będziesz jadł kluchy na obiad,bo nic kreatywniejszego twój mózg nie wymyśli :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 10-10-2012 Gość
  coś nowego ale nie praktyczna
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 17-10-2012 Baska
  nikt nie oczekuje ze ktos to kupi KL chcial cos takie stworzyc -i stworzyl. Chanel nie musi sie martwic kto to kupi, ten facet mial taka "wizje" i tyle . Wszyscy mysleli ze niestworzy czegos nowego .-a tu prosze :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 30-10-2012 Gość
  przypominam, że wymyślił to facet...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 31-10-2012 LOVETOSHOESpl
  można toczyć jak się zrobi za ciężka
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4