Najgorzej ubrane gwiazdy tygodnia

8 Komentarzy
5 Zdjęć
Sobota, 30-03-2013

Najmodniejsze wzory sezonu i odważne zestawienia stylistyczne nie zawsze zdają egzamin. Gwiazdy, które w tym tygodniu zaliczyły wpadki na czerwonym dywanie, przesadziły z modowymi eksperymentami.

Miley Cyrus

Kilka lat temu była roześmianą Hanną Montaną, ulubienicą grzecznych nastolatek i ich rodziców. Ale po metamorfozie w zbuntowaną kobietę, Miley nie podoba się ani fanom, ani krytykom mody. Nawet kreacje Chanel nosi bez wdzięku. W tym tygodniu pojawiła się w zestawie w paski, który przypominał uniform więzienny. Plus jedynie za mocny kolor ust.

%Zdjecie 333013%

Księżniczka Charlene

Piękność z Monako to jedna z najlepiej ubranych księżniczek świata. Ale tym razem zawiodło ją wyczucie stylu. Do jedwabnej sukni Ralpha Laurena w bieliźnianym kolorze założyła ramoneskę. Bardzo lubimy takie kontrasty. Ale Charlene nie czuła się dobrze w tym modnym eksperymencie. Lepiej zrobiłaby zakładając na sukienkę elegancki żakiet.

%Zdjecie 333014%

Natalia Siwiec

Miss Euro pretenduje do tytułu ikony styl. Bez powodzenia. Choć nosi ubrania drogich marek, nie potrafi ukryć tego, że w dziedzinie mody ekspertką jeszcze nie jest. Ostatnio do sukienki retro założyła szare rajstopy, buty i torebkę. Przesadna konsekwencja nie popłaca.

%Zdjecie 333015%

Ilona Felicjańska

Nie nie ma dobrej prasy. Pastwią się nad nią też znawcy mody. Tym razem eks-modelka wybrała obcisłą czerwoną sukienkę z czarnym wzorem. I wszystko byłoby w porządku, gdyby nie dziwaczny naszyjnik i jeszcze dziwniejsza fryzura gwiazdy. Może następnym razem będzie lepiej.

%Zdjecie 333016% 

Anna Samusionek

Aktorka też chciała sprawdzić, jak to jest przełamać elegancką małą czarną rockową ramoneską. Niestety zamiast klasycznej skórzanej kurtki wybrała okrycie w dziwacznym odcieniu pomarańczu. Kurtka nie układa się na ciele i zupełnie nie pasuje do strojnej sukienki w stylu tandetnego wesela.

%Zdjecie 333017%

AK

Najgorzej ubrane gwiazdy tygodnia

Anna Samusionek

  • Najgorzej ubrane gwiazdy tygodnia
  • Najgorzej ubrane gwiazdy tygodnia
  • Najgorzej ubrane gwiazdy tygodnia
  • Najgorzej ubrane gwiazdy tygodnia
  • Najgorzej ubrane gwiazdy tygodnia