Najgorzej ubrane gwiazdy tygodnia

5 Komentarzy
5 Zdjęć
Sobota, 04-05-2013

W Polsce kontrowersje wzbudziły stylizacje gwiazd na rozdaniu Fryderyków. Za oceanem nie było wiele lepiej. Lekcja na dziś: oryginalny styl dowodzi pewności siebie gwiazdy. Ale jest granica między ubraniem, a przebraniem.

Anna Rusowicz

Piękna piosenkarka na rozdanie Fryderyków założyła pensjonarską sukienkę w stylu retro. Niestety niezgrabna kreacja przypomina raczej plażowe stroje nastolatek sprzed wojny niż seksowne sukienki z kołnierzykami, od kilku sezonów modne wśród gwiazd.

%Zdjecie 348163%

Brodka

Wszyscy uwielbiają styl Brodki. Trudno odmówić jej odwagi. Nosi świetne młode marki i nie boi się mocnych wzorów. Jednak jej zestaw bluzki i spodni z rozdania Fryderyków wygląda jak futurystyczny uniform robota. Nie podkreśla żadnych atutów sylwetki, a na wiosnę jest po prostu za mało barwny.

%Zdjecie 348162%

Maria Peszek

Królowa abnegacji rządzi! Artystka pokazała się na scenie Fryderyków w szarych dżinsach, czarnej kurtce i białym T-shircie. To świetny strój na majówkę. Na występ trzeba przygotować się odrobinę lepiej.

%Zdjecie 348164%

Cara Delevingne

Top modelka sztukę nonszalanckiego noszenia się opanowała do perfekcji. Tym razem jej inspiracje  stylem lat 90. poszły o krok za daleko. W miętowym garniturze, krótkim topie i grunge'owej czapce wygląda jak ofiara mściwego stylisty.

 %Zdjecie 348165%

Marisa Tomei

Jedynym usprawiedliwieniem dla takiego fasonu sukienki jest ukrywanie ciążowego brzuszka. Ale nic nam nie wiadomo o tym, żeby aktorka była w błogosławionym stanie. Asymetryczna kreacja jest za długa, za szeroka i lśniąca, co jeszcze poszerza aktorkę.

%Zdjecie 348166%

AK

Najgorzej ubrane gwiazdy tygodnia

Anna Rusowicz

  • Najgorzej ubrane gwiazdy tygodnia
  • Najgorzej ubrane gwiazdy tygodnia
  • Najgorzej ubrane gwiazdy tygodnia
  • Najgorzej ubrane gwiazdy tygodnia
  • Najgorzej ubrane gwiazdy tygodnia