Najgorzej ubrane gwiazdy tygodnia

3 Komentarze
5 Zdjęć
Sobota, 25-05-2013

Światowe media zachwycają się kreacjami gwiazd z czerwonego dywanu na festiwalu filmowym w Cannes. Ale nawet w enklawie szyku zdarzają się wpadki. Nie mówiąc już o pierwszych rzędach polskich pokazów mody. Na widowni u Paprockiego i Brzozowskiego oraz Joanny Klimas oglądaliśmy przedziwne stylizacje.

Bai Ling

Chińska aktorka jest królową canneńskiej kontrowersji. Na czerwonym dywanie pokazała się w kuriozalnym zestawie bluzki odsłaniającej brzuch z ramionami podkreślonymi, jak w stroju samurajów. Do tego Ling założyła haremki w czaszki. Czy to jest strój odpowiedni na najbardziej stylową galę sezonu? Szczerze wątpimy.

Rooney Mara

Aktorka postanowiła w Cannes złożyć hołd francuskiemu stylowi. Ale w kapeluszu z szerokim rondem, szortach i z fularem wygląda jak postać z bajki dla dzieci o Dzikim Zachodzie.

Kasia Burzyńska

Gwiazda przez kilka lat mieszkała w Stanach. Widocznie zapatrzyła się na skąpy styl kalifornijskich plażowiczek. Na pokaz mody założyła futurystyczny komplet mini i topu odsłaniającego brzuch. Świetny ciuch na imprezę w klubie, kiepski na galę.

Katarzyna Skrzynecka

Niezawodna! Na pokaz duetu Paprocki i Brzozowski przyszła w za wąskich spodniach, białym żakiecie i T-shircie z napisami godnym sukienki pani Miller sprzed kilku lat. Miała być chanelowska klasyka, wyszedł styl z prowincjonalnego biura.

Paulina Draźba

Nasza ulubienica inspiruje się stylem brytyjskich gwiazd. Na imprezie „Kobieta dekady” magazynu „Glamour” wystąpiła w tiulowej spódnicy i kurtce skórzanej. Prawie dobrze. Ale trendy trzeba umieć interpretować, a nie tylko naśladować.

AK

Najgorzej ubrane gwiazdy tygodnia

Bai Ling

  • Najgorzej ubrane gwiazdy tygodnia
  • Najgorzej ubrane gwiazdy tygodnia
  • Najgorzej ubrane gwiazdy tygodnia
  • Najgorzej ubrane gwiazdy tygodnia
  • Najgorzej ubrane gwiazdy tygodnia