Najgorzej ubrane gwiazdy tygodnia

0 Komentarzy
0 Zdjęć
Sobota, 15-06-2013

Lato w pełni. Gwiazdy szaleją z kolorami i wzorami. Uwielbiają też sukienki retro. Ale nie wszystkie dziewczęce kreacje mają korzystne fasony.

Anna Wendzikowska

Śliczna dziennikarka na pokazie marki Simple pokazała się w słodkiej różowej sukience. Niestety kreacja wygląda na o dwa rozmiary za dużą. Szczupła sylwetka Ani też wydaje się przez to cięższa o kilka kilogramów.

Doda

Niezawodna królowa kiczu powraca. Na pokazie Simple wokalistkę widzieliśmy w futrzanej kamizelce w odcieniu turkusu, która udawała minisukienkę. Kosmiczna fryzura i agresywny makijaż sprawiały, że Doda wyglądała jak wysłanniczka z groźnej przyszłości.

Pati Sokół

Wokalistka lubi wygodny dresowy styl. Niestety nie sprawdza się on najlepiej na czerwonym dywanie.  Na premierze filmu „Dziewczyna z szafy” Sokół wygląda jak nielot, dopiero co wyjęty z gniazda.

Sarah Jessica Parker

Nawet Carrie Bradshaw zdarzają się wpadki. Ikona stylu na zakupy założyła przykrótkie dżinsy, chodaki Swedish Hasbeens a do nich skarpetki, które wyglądają jak pożyczone od kilkuletnich córeczek. Świadoma prowokacja czy żart?

Kaley Cuoco

Seksowna aktorka nie ma szczęścia do sukienek. Na rozdaniu nagród krytyków zdobyła nagrodę za rolę w „Teorii wielkiego podrywu”, ale na pewno nie przekonała krytyków mody. W sukience-bezie wyglądała jak na własnym, niezbyt gustownym, weselu.

AK