Najlepsze hotele w Polsce według czytelników Forbesa

11 Komentarzy
2 Zdjęcia
Wtorek, 22-12-2009

Najlepsze hotele w Polsce według czytelników Forbesa

Magazyn Forbes opublikował najnowsze wyniki rankingu najlepszych hoteli dla biznesmenów w Polsce. Co roku 100 menedżerów i przedsiębiorców ocenia, jaki hotel w Polsce najlepiej spełnia ich oczekiwania i odpowiada ich potrzebom.

Na pierwszym miejscu znalazł się tym razem warszawski hotel Le Meridien Bristol. W obiekcie znajduje się 205 pokoi i prawie 40 luksusowych apartamentów. Atutem hotelu są eleganckie sale konferencyjne, w których można organizować imprezy na 400 osób.

Na drugim miejscu znalazł się hotel Le Regina, która znajduje się na Starym Mieście w Warszawie. Obiekt znany jest między innymi ze swoich wykwintnych dań, które serwuje szef kuchni hotelowej restauracji, Paweł Oszczyk.

Trzecie miejsce zajął hotel Copernicus w Krakowie. Jedną z jego zalet są zatrudnieni kucharze, którzy są nagradzani w konkursach kulinarnych.

Oto lista najlepszych dziesięciu hoteli:
Rank Hotel Location
1. Le Meridien Bristol Warszawa
2. Mamaison Hotel Le Régina Warszawa
3. Hotel Copernicus Kraków
4. Grand Hotel Sopot
5. Hotel Stary Kraków
6. Hotel Belvedere Zakopane
7. Hotel SPA Dr. Irena Eris Wzgórza Dylewskie
8. Hotel Monopol Katowice
9. Hotel Haffner Sopot
10. InterContinental Warszawa

Warto zwrócić uwagę na fakt, że tylko dwa spośród dziesięciu najlepszych hoteli należą do sieci hotelowych. Coraz większym uznaniem cieszą się natomiast unikalne, mniejsze i butikowe hotele.

Najlepsze hotele w Polsce według czytelników Forbesa

Źródło: Forbes

AWP

  • Pt., 22-02-2013 Danielooo
    Moim zdaniem najlepszy jest warszawski hotel Sheraton. Wszystko na najwyższym poziomie. Rewelacyjne jedzenie, świetna obsługa.
    Odpowiedz Zgłoś
1 2