Najlepsze sklepy internetowe z polską modą: Mostrami.pl kontra Shwrm.pl

10 Komentarzy
2 Zdjęcia
Wtorek, 14-08-2012

Do niedawna nawet Ci, którzy chcieli wspierać polską modę, mieli przed sobą trudne zadanie. Większość kolekcji można było kupić tylko w atelier u projektantów i tylko w bardzo limitowanych seriach. Prawdziwą rewolucję wprowadziły dwa sklepy internetowe, które od pół roku sprzedają najnowsze polskie kolekcje – te z najwyższej półki, a także te popularne i młode.

Mostrami.pl powstało na wzór Net-a-porter.com. To elegancki sklep dla wymagającego klienta. Przejrzysta grafika, proste zdjęcia, stonowane kolory. Tu liczy się luksus i oczywiście ubrania. Z Mostrami współpracują już tacy projektanci jak Robert Kupisz (w ofercie kolekcja „Wanted”), Ania Kuczyńska (małe czarne i kultowe dodatki), Łukasz Jemioł (proste sukienki i ramoneski), Natalia Jaroszewska (romantyczne kreacje na wielką galę) i Michał Szulc (szorty i sukienki we wzory). Oprócz znanych nazwisk, Mostrami stawia także na młodych zdolnych. W ofercie sklepu znalazły się nowe kolekcje Maldorora, Justyny Chrabelskiej, Małgorzaty Czudak, Konrada Parola i wielu innych. Obecnie w Mostrami.pl trwa wyprzedaż. Rzeczy od projektantów z letnich kolekcji można kupić nawet o 50% taniej.

Showroom (Shwrm.pl) to platforma młodej polskiej mody. Sklep jest pośrednikiem między projektantami, a ich klientami. Pobiera niewielką prowizję, ale paczki z zakupami trafiają prosto z atelier do domu kupującego. Lista marek, które współpracują z Showroomem jest imponująca. Warto wymienić te najbardziej rozpoznawalne: Aga Pou, Alicja Antoszczyk, Hyakinth, Madox, Nenukko, She’s A Riot, UEG, czy Wearso. Shwrm.pl wyróżnia się nowoczesnym layoutem. Codziennie na stronie głównej można oglądać selekcje najlepszych modeli ze sklepu, które przygotowują blogerzy, projektanci, a także pracownicy sklepu.

Zajrzyj do Showroomu
Zobacz, co w nowym sezonie proponuje Mostrami

AK

 • Śr., 15-08-2012 gosc
  Niestety do wielkich krawcow im daleko, ale badzmy dobrej mysli! Zbyt siermiezne!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 15-08-2012 Gość
  Ludzie ale kto normalny kupuje POlska Mode ? POlskie to mozna kupic jajak od rolnika, jabłka, ziemniaki czy inne warzywa i owoce ! .... ale mode ??? Szok !
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 15-08-2012 Gość
  w Showroom jak i w Mostrami straszy szmatami, a jak coś odrobinę lepsze to należy krawcowe wysłać do szkoły , bo szycie żenująco beznadziejne - wstyd, że to nasze!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 15-08-2012 Gość
  potem te nasze niby gwiazdy, na te darmowe spędach zakładają sportową kurtkę na wieczorową suknię całe gwiazdorstwo!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 18-08-2012 Anna 47
  Czy u tych polskich projektantów to zobaczysz poliesterz 25% bawełny splot żorżety no nie bo to cięzko uszy albo jedwab z bawełną lub wełną no nie tylko poliester z butelek plastik tani i męcz się potem chodzi w pancerzu
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 21-08-2012 magiccolor
  Polecam serdecznie tusze oraz druk cyfrowy firmy Magiccolor. Mamy zasięg na cały kraj http://www.magiccolor.pl
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 22-08-2012 Gość
  Nasi projektanci to tylko dobrzy w cenach sa,bo to co szyja na ulice sie nie nadaje,tak zwymyslane. Materialy kiepskie i nic czego ktos juz nie wymyslil.Zenujace :(
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 04-12-2012 Gość
  Polski odpowiednik net-a-porter? dzisiaj pierwszy raz trafiłąm na sklep p. Wróblewskiej. Jestem zszokowana, że jest to kopia 1:1 net-a-porter. Grafika, pomysł z pudłami, kolorystyka, styl banerów. Moim zdaniem to wstyd, plagiat i nie ma z czego się cieszyć. Przykre jest, że nikt nie uszanował praw autorskich twórców net-a-porter.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 18-07-2013 Michal
  Jeśli chodzi o modę meską, to bardzo fajne rzeczy są na http://www.majesso.pl
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 09-08-2013 luxia
  polecam piękne wanny włośkie i kabiny są już w polsce www.blubleu.pl
  !!!!!!!!są piękne!!!!!!!!!!!
  Odpowiedz Zgłoś