Największy dział z butami w londyńskim Selfridges

3 Komentarze
1 Zdjęcie
Środa, 22-09-2010

Największy dział z butami w londyńskim Selfridges

Kobiety kochają buty. Nic więc dziwnego, że ułatwia się im kupowanie, tworząc całe działy w domach handlowych poświęcone wyłącznie butom we wszystkich kształtach i kolorach. Londyński Selfridges otworzy największy taki dział na świecie.

W dziale tym będzie dostępne 4 000 par butów 120 marek, w tym 35 nowych, dotąd nie oferowanych w tym miejscu. Dla przypomnienia – w tej chwili w londyńskim domu handlowym dostępne są takie marki, jak Christian Louboutin, Jimmy Choo, Chanel, Dior, Fendi, Prada, Gucci, Tod's, Repetto czy Ugg.

MWW

 • Śr., 22-09-2010 gość
  Super ;) mieszkam 10 min od Selfridges to napewno bede tam czesto zagladac ... ;) a tak wogole to oxford street to najbardziej meczaca ulica w londynie po 5 min przebywania w tym tlumie ludzi czuje sie bardzo bardzo zmeczona !!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 22-09-2010 gosssccc
  dobrze że ten sklep jest daleko...bo uwielbiam buty:-))
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 22-09-2010 Angella
  fakt, ceny butów są zawrotne, ale mając nawet najniższą krajową w Anglii mozna sobie pozwolic na zakup chociażby jednej pary z nowej kolekcji ....a jak tylko zaczynają się przeceny...Miu Miu, Gucci czy Prada obniżają ceny do ich prawdziwej wartości...500-600zl można wybrac fajne buciki....
  Odpowiedz Zgłoś